Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

çokmu yakıyo?normalmi?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında CUPRA BOCANEGRA tarafından paylaşıldı.

1. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    merhaba arkadaşlar sormak istediğim bişey var bende 1.6 105hp dsg ibiza var depoyu fullüyorum yedeğide dolduruyorum ağızına kadar doluyo :) bu şekilde 300 km gidiyo bu normalmi?ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Bu arada araç hep agrasif kullanılıyo :D

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kendinne garezinmi var agresif gidiyosun 1 depoda normal dene bakalım ne kadar farkedecek ne kadar agresifsin onuda görmüş oluruz

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    1 depo 300km kal krizi nedeni

yukcell88 ve CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  4. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    Şu sıra ben lpg de 400 krş yakıyorum. Açaba benzin tüketiyor olsam 700-750 krş mu olacaktı bilemedim. Ama bende çok agresif kullanmaya başladım. Filitre taktım araç hep 6000 devir ve üzerinde sesi dinlemek için. Değer.........

((R))oyal Class ve CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  5. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    550 km yapman lazim 300 km cok cok az

Anarchist ve CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  6. tolga34

tolga34 SCW Üyesi

693
    145
    43
    160 lık rocco ya biz o kadar km yapıyoduk full depoyla ne yaptın be o arabayla :D

7. CUPRA BOCANEGRA

539
    189
    43
    cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ben araçta bi terslık var ondan mı acaba diye düşündüm bi dahaki depoda normal kullanıcam bakalım nekadar yakacak sonucu yazarım

8. CUPRA BOCANEGRA

539
    189
    43
    depoyu doldurdum gene ağızına kadar yedek dahil :) biraz normal kullandım biraz agrasif sonuç 450km demekki basmayınca araba bişe yakmıyo :D

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    yakıt değerlerini litre ve km olarak yazarsan daha açılayıcı ve ilerleyen zamanlarda araştıran arkadaşlar için sorun ve verilen cevaplar ışık tutacaktır.

10. ((R))oyal Class

((R))oyal Class SCW Üyesi

212
    31
    28
    Sonunda durust bı lpg kullanıcısı :D
    Abı bır arkadasım lpg 350 kr yakıyor cocuk soylemeye uttanıyor yok bırı 25kr yakıyor dıyo yok bırı 20 kr yakıyor dıyor ılk senden duydum aynen benım arkadasımdada lpg leon var 35-40 kr arası yakıyor agresıf kullanımlarda...

Sayfayı Paylaş