Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok üzücü bir kaza..:(

yorum bile yapamıyorum.allah düşmanımın başına vermesin böle bir ölümü:(

.......................

Ekli dosyalar

• 9ubres[1].gif
    9ubres[1].gif
    12.6 KB · Görüntüleme: 39
çok üzücü bir durum görüntüleri izlemeseydim daha iyiydi lakin herkes dikkat etsede kaza bu başka biri bile gelip sizi bulabilir allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin cidden çok üzücü :(

bende görüntüler açılmadı iyikide açılmamış anlaşılan Allah cümlemizi kazadan beladan korusun insanoğlu işte bir bakmışsın var bir bakmışsın yok bu arada plaka yabancı gelmedi uzun yolda karşılaşmış olabilirim

Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabir versin.

Yol ayrimina yakin parkedenler hep tehlike yaratiyor, neredeyse her sabah TEM'de Maslak girisine yakin sagda duran buyuk arac oluyor.

Allah rahmet eylesin... can sıkıcı olay kesinlikle dikkatli olmak lazım

Keyfim kaçtı inanın.. Allah rahmet eylesin. Bizler içinde ibret olsun arkadaşlar. Arada gaza gelip, bizlerde tehlikeli manevralar yapmıyor değiliz. Yakınlarına sabırlar dilerim.

Allah rahmet eylesin duran araca çarpmak kadar kötü birşey yok trafikte heleki kamyona,aşırı hız varmı bilmiyorum ama artık diyecek birşey yok.

xx

Geri
Üst Alt