Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok kararsızım Acil yardım lütfen

ahmett879

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar doğuşta çalışan bacanağım aracılığıyla 2. el dizel otomatik 9.500 kmde led sunroof ve 17 inç çelik jant olan araç yaklaşık 79-80 bine bırakacaklar. Sizce bunu mu almalıyım yoksa acil fr mı alayım? Açıkçası alcantra ve geniş ekran olsun isterdim ama dizelde yok. Fr'ın da koltuğu alcantra değil ama en azından notmalden daha iyi. Yol olarak yılda 15 bin km civarı yapıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fr 88 90 bine dayanacakmış fiyatı benim dizel de heralde 80 82 bini bulur sanırım dizel daha mantıklı

Arkadaşlar doğuşta çalışan bacanağım aracılığıyla 2. el dizel otomatik 9.500 kmde led sunroof ve 17 inç çelik jant olan araç yaklaşık 79-80 bine bırakacaklar. Sizce bunu mu almalıyım yoksa acil fr mı alayım? Açıkçası alcantra ve geniş ekran olsun isterdim ama dizelde yok. Fr'ın da koltuğu alcantra değil ama en azından notmalden daha iyi. Yol olarak yılda 15 bin km civarı yapıyorum

hiç düşünme dizel al rahat rahat gez :D

Dizel al direk. Hic yorma kendini. Rahat rahat gezersin. FR'dan farkı bodykit olur sadece. Geniş ekran RNS510 daha sonra da taktırabilirsin ihtiyaç duyarsan.

Hiç düşünme direk al dizel i hem daha rahat gezmesin

Şu devirde tabi dizel fakat benzinlinin verdiği zevki hiç bi dizel vermiyor bence.babamda 1.6 dizel otomatik 2015 leon var çok kullandım ama benim arabayı kullanmak daha zevkli :) aracı az yaksın diye alacaksan tabiki dizeli önericem ama bana litresi 5 lira koymaz ben zevkime bakarım dersen fr tercih etmeni öneririm.kırmızı dikişleri logoları tamponları yeter :) ben de geçen ay 1.2 benzinli manuel style 2016 ibiza aldım yakıt konusunda dizel gibi tabiki değil ama o hazzı alıyorum ve benzinli araç kullanmaktan zevk alıyorum o bana yeter.ben yılda sadece işe git gel 5000 km yol yapıyorum tercihimi biraz da bu yüzden benzinliden yana kullandım.karar senin şimdiden hayırlı olsun :)

Mantık dizel diyor ki bencede dizeli tercih edin derim. Biz tsicılar olarak benzine 5 lira vermeye devam edelim :)

Değerli görüşleriniz için herkese çok teşekkürler bi aksilik daha çıkmazsa pazartesi dizeli alacağım apollo mavi 9500de led paket sunroof ve 17 inç kant var fiyat 79-80 civarı olacak uygun mudur sizce? Bir de özellikle koltuklar beni düşündürüyor alcantra olaydı iyiydi buna bi çare var mı?

Dizel candır kardeşim

DİESEL OF POWER ! :D

Geri
Üst Alt