Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok kararsız kaldım

olm duygusal yaklaşma eninde sonunda ayrılcaksın.. ;)

o fiyata çok rahat tsı alırsın hatta dizel de alırsın üzerine eklemek istersen hiç düşünme bi detaylı temizlik yaptırıp göster ver aracı umarım istediğin gibi olur kardeşim....

Doukan bırak allahınsen ne duygusu adam 37 vermiş daha ne versin :D

Sat gitsin, koy parayı kenara da seneye ikinci el ibiza fr vya cupra alırsın 1.4 tsi mis gibi :D

bencede 1dk düşünülmez :) Hemen yol ver gitsin :)

Veriyorum arabayı kısmetse bayramdan sonra ama yerine gelecek gerçekten sitemize yakışacak bir araba... =)

sattıktan sonra bidaha leon alıcaksan satma gerek yok.zaten bindiğin bi araca yine binicem diye ekstra para ödemek durumunda olucaksın...
yeni bi araç herşeyiyle 40.000 badykit 4000 jant-lastik 3000 cam filmi 400 bi-xenon 3000 deri koltuk 1500 kısaca şu an bindiğin aracın sıfırına binmenin maliyeti 50.000 lira....bunda bi mantık yok..

doğu sat kardeşim düşünme bile..hatırlıyorum kırmızı scirocco istiyodun.daha sonra belki ondan alırsın..37.000 e daha kolay kolay müşteri bulamayabilirsin.

Bence leonu sat. Büyük bir kısmını kenera ayır, Tiguan'ada bu bodyyi al. TR ye getiren var. Bide chiple tamamdır.

vw-tiguan-caractere-1.jpg

Geri
Üst Alt