Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok kararsız kaldım

doğukan bari son bi iç dış detayli temizliğe ver 200 lira verip..
adam geldiğinde o derileri çatlamış boyanı da soluk görmesin..
güzel görsün hemen tav olsun ver gitsin

Öyle bir durum olursa yapıcam zaten Volkan...

---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

paraya ihtiyacın varsa düşünme derim kardeşim ama yok sadece zevkten satyıcam dersen yerinde olsam 37 değil 47 verseler satmazdım.hee ama dersenki tsı alırım o zaman yine satardım.kararın ne olursa olsun hayırlı olsun kardeşim.

Allah'a şükür şuan öyle bir durum yok abi ama bilmiyorum şimdi yeni araba aldı babam fazlada yük olmak istemiyorum ondan yani...

Ahh ahh her arayan keşke dediğini yapabilse... Benim arabayı hergün birisi almaya geliyordu, hergün birisi bakmaya geliyordu, hergün benim araç için kredi başvurusu yapılıyordu.. Hergün dedik 2 ay oldu bea... İnanın bana çok soğudum araba satmaktan. Doğukan sen o adama tamam gel veriyorum arabayı de bakalım tamam geliyorum dermi...

Ben 2 at zarfında onlarca telefon aldım onlarcada mesaj, sadece içinden 1'i ciddi alıcı çıktı geldi bir jant yüzüne satıştan vazgeçmiştik. Bu arada kopma duygusu yaşarsın bunu benden daha iyi bilemezsin :=) Ama bu kopmayı sadece kendin yaşarsın, sonucunda bizim ayrımız gayrımız hiçbir zaman yoktu olmayacakta... Ben bile i30 kullanıyorum ama hala scw stickeri kullanıyorum içimde uhde kaldı seat. En kısa zamanda seate dönüş yapacağım. Sadece uygun motor seçenekleri bekliyorum o kadar. Ama verdiği fiyat bence çok çok iyi bunu bilesin...

çok çok iyi fiyat Dou ver gitsin..
naapcan 2 arabayı bu yaşta zaten.. ;)

bu arada her şeyiyle aynı bi 1.6 ne kadara mal olucak ki şuanda..
fiyatları bilmiyorum ama 38 max. 39'a sıfırını alamaz mı bu adam şuanda. ??

Ahh ahh her arayan keşke dediğini yapabilse... Benim arabayı hergün birisi almaya geliyordu, hergün birisi bakmaya geliyordu, hergün benim araç için kredi başvurusu yapılıyordu.. Hergün dedik 2 ay oldu bea... İnanın bana çok soğudum araba satmaktan. Doğukan sen o adama tamam gel veriyorum arabayı de bakalım tamam geliyorum dermi...

Ben 2 at zarfında onlarca telefon aldım onlarcada mesaj, sadece içinden 1'i ciddi alıcı çıktı geldi bir jant yüzüne satıştan vazgeçmiştik. Bu arada kopma duygusu yaşarsın bunu benden daha iyi bilemezsin :=) Ama bu kopmayı sadece kendin yaşarsın, sonucunda bizim ayrımız gayrımız hiçbir zaman yoktu olmayacakta... Ben bile i30 kullanıyorum ama hala scw stickeri kullanıyorum içimde uhde kaldı seat. En kısa zamanda seate dönüş yapacağım. Sadece uygun motor seçenekleri bekliyorum o kadar. Ama verdiği fiyat bence çok çok iyi bunu bilesin...

Doğru söylüyorsun ama abi işte bu adam bu zamana kadar konuştuklarımdan çok ayrı konuştu kesin almak istiyorum dedi ya şöyle diyeyim telefonla sen konuşsan anlardın yani...

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

doukan bunu ver tigunanıda ver s3 al :D

Babamda sövsün sonra dimi...:D

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

çok çok iyi fiyat Dou ver gitsin..
naapcan 2 arabayı bu yaşta zaten.. ;)

bu arada her şeyiyle aynı bi 1.6 ne kadara mal olucak ki şuanda..
fiyatları bilmiyorum ama 38 max. 39'a sıfırını alamaz mı bu adam şuanda. ??

Sıfırınıda alırdım ama bu daha iyi geldi gözüme dedi aksesuar falan işte...

olm bu adam uyanmadan sat gitsin..
çünkü sana verdiği parayla nerdeyse her şeyiyle aynı sıfırını sipariş edebilir..

istediğin rakamı bulmuşsun işte. artık satmalısın bence :)

Geri
Üst Alt