Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok İlginç Birşey Deneyin

yanlıs anlasılacak bu dıcegım ama Allah her bır pıslıgı yaptıgımız bu ellere 99 sıfatını mı yazmıs ya da peygamberımızın yasını ? Bu tarz seyler mhp ornegınde oldugu gıbı turetıldıkce turetılebılınır,olaganustu seylerle Allahın varlıgına ınanılmak ıstenıyorsa cok uzaga gıtmeyın her gun aynı yerden dogan gunese bakın,uyurken durmayan nefesınıze,bır gram meniden mezara gırısıne kadar kı ınsanın gelısımıne ve gerılemesıne bakın o zaman daha ınandırıcı oluyor

Nokta.

Ayrıca benim sağ elimde 18 sol elimde 81 yazıyo ki herkesin de böyle yazıyo. Ya olayın kahramanının eli ters yada bizlerde bi problem var.
Yanyana getirincede 1881 değil 8118 oluyo :) bilekleri birleştirip karşıya gösterince anca oluyo 1881.

Nokta.

Ayrıca benim sağ elimde 18 sol elimde 81 yazıyo ki herkesin de böyle yazıyo. Ya olayın kahramanının eli ters yada bizlerde bi problem var.
Yanyana getirincede 1881 değil 8118 oluyo :) bilekleri birleştirip karşıya gösterince anca oluyo 1881.
Murat arapca sagdan sola okunuyor..

yanlıs anlasılacak bu dıcegım ama Allah her bır pıslıgı yaptıgımız bu ellere 99 sıfatını mı yazmıs ya da peygamberımızın yasını ? Bu tarz seyler mhp ornegınde oldugu gıbı turetıldıkce turetılebılınır,olaganustu seylerle Allahın varlıgına ınanılmak ıstenıyorsa cok uzaga gıtmeyın her gun aynı yerden dogan gunese bakın,uyurken durmayan nefesınıze,bır gram meniden mezara gırısıne kadar kı ınsanın gelısımıne ve gerılemesıne bakın o zaman daha ınandırıcı oluyor
Bende bu konuda hep şöyle düşünmüşümdür... Bundan yıllarca önce bu günkü çoğu şey yoktu... Zamanla herşey açıklanabilir... İnsana tıpa tıp benzeyen yaratıklar türetilebilir yada robotlar yapılabilir... Ama aklın düşüncenin yapılamayacağını düşünürüm hep... Bir robota asla bir karakter yükleyemezsin...

Can kardeşim,hele birde bu yazdıkların üzerine gururu,kibiri,hırs ve ihtirası bir kenara atıp yürekteki gözle görmeye başlarsa bir insan tıpkı mevlana veya yunus emre gibi hiçliği yaşarsa, işte o zaman değil inanmak aldığın her nefeste birlikte yaşadığını farkediyorsun.

şu ömer çelakıl denen, yürüyen brokoli yüzünden hep bunlar..

kesinlikle yanlış anlaşılmaz hatta alkışlanır bile :tşk:

Ben hem sağdan sola baktım hemde soldan sağ baktım hatta yukarıdan aşağı ve aşağıdan yukarıyı bile denedim derinin kırılma çizgilerinden başka bişey göremedim :D :D

Geri
Üst Alt