Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cok Iddiali Bir Mercek Far'ci Buldum..

007

Kayıtlı Üye
Haznedarda belki biliyorsunuzdur bir tuningci buldum..O kadar iddiali ki kesinlikle yaptigim islemden sonra fariniz buhar olmayacak diyor..bir kere yaparim eger buhar olursa gelirsiniz tek bir islem yaparim ve buhar kesinlikle olmaz diyor..taniyaniniz var mi? bixenonmercek.com adresinde bilgi var.. Tecrubeleriniz varsa bekliyorum..Bu kadar iddiali olmasi sasirrti beni..Bu linkte leona uygulanmis hali var ..sizce nasil mercekler? merceklifar.com/seat.html

sıfır araçlarımızın farları buğu yapıyor açılıp kapanan farın yapmıyacağına nasıl garanti verior yapmaya bilir ama sonuçta bilioruzki leonların kronik sorunu buğu problemi

sıfır araçlarımızın farları buğu yapıyor açılıp kapanan farın yapmıyacağına nasıl garanti verior yapmaya bilir ama sonuçta bilioruzki leonların kronik sorunu buğu problemi

dursun sana garanti vermemiş miydi buğu yapmaz diye? öyle demiştin

Kendi dedi zaten leonun 0i bile yapabiliyor ama ozel yontemle kesinlikle 0a dusuyor su ve buhar olayi diyor...

350 lira sanirim..

iyi fiyat aslında ama nasıl yaptığı da önemli..leonların camından dolayı da biraz sıkıntılı galiba.eğreti duruyor veya bir yerinde illaki sorun oluyor.gördüğüm tüm custom merceklerde var bu sorun

abi erad tuning cok kazik fiyatlari ile nam salmis bir yerdir kendi bunyesinde bunu yapmiyo onu biliyorum bir yerde yaptiriyor o ustayi bulsan eradi ortadan kaldirsan daha az maliyetli olur is :) bir de leondaki mercek hosuma gitmedi abi kucuk brz sanki mercek ama buhar yapmiyo diyorsa ozel yontem diyorsa dusunmek lazim da mercegi bundan takmamak lazim kucuk kalmis bence

Erad tuning'i biliyorum. Superchips'in dealer'ı olması lazımdı. Bahçelievlerde de bir çok araç orada yapılıyor. Ama mercek montajını kapaksız yaptırma kaan abi. fotoğraflara da dikkat edersen çok sırıtıyo mercek orada. Etrafına kapakları filan takıldığında güzel olabilir. Birde biraz daha sabrederseniz ben fiyat alıcam az kaldı orjinal seat bi-xenon farları için. 2-3 güne fiyatı gelir. 2-3 katı para veririm ama kafam rahat olsun dersen hiç bulaşma abi orjinali yaptır.

iyi fiyat aslında ama nasıl yaptığı da önemli..leonların camından dolayı da biraz sıkıntılı galiba.eğreti duruyor veya bir yerinde illaki sorun oluyor.gördüğüm tüm custom merceklerde var bu sorun

abi erad tuning cok kazik fiyatlari ile nam salmis bir yerdir kendi bunyesinde bunu yapmiyo onu biliyorum bir yerde yaptiriyor o ustayi bulsan eradi ortadan kaldirsan daha az maliyetli olur is :) bir de leondaki mercek hosuma gitmedi abi kucuk brz sanki mercek ama buhar yapmiyo diyorsa ozel yontem diyorsa dusunmek lazim da mercegi bundan takmamak lazim kucuk kalmis bence
Yani yine problemli bir durum ortada..Orjinaline de o kadar paraya kiyamiyorum yaa:(

Geri
Üst Alt