Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cok Iddiali Bir Mercek Far'ci Buldum..

Ee peki Yigit farlari aldik diyelim xenon setini kim takacak? ici acilmadigi ici buhar da yok di mi?

Ee peki Yigit farlari aldik diyelim xenon setini kim takacak? ici acilmadigi ici buhar da yok di mi?

abi ben önceden kullandığım Monza xenonları kullanıyorum şuan..d'li s'li ampul kullanmıyorum yani..piyasada ne kadarsa maliyeti de sana o olur zaten..H7'lerle kullanmak için H7 xenonların dibindeki plastik biraz kesiliyo, kırık 2 far yuvası bulunuyo ki servislerde tonla var onlarla yuva hazırlanıyo..hepsi bu toplam 5dk..
sol farımda hiç bişi yok..sağ farım sadece araba yıkandığı zaman bazen buhu yapıyo ilk 3-4 yıkamadan sonra çıktı ortaya o da..bunun için 3 ay kadar önce İspanya'ya güzel bi mail attım..bi süre Doğuş peşimden koştu, Erya'da baktırmak istiyorum dedim ama Erya'ya far mevzusu için zaman ayırıp gitmek nasip olmadı..şuan 60K bakımını bekliyorum bakım günü tamponu da indirip sağ fara bakılcak..montaj, üretim hatası vs. gibi bi durum söz konusu olduğunda da zaten parça garantili olduğu için gereği yapılcak..özetle gönül rahatlığıyla alabilirsin Kaan abim..H7 xenon kiti alman yeterli yani..

abi ben önceden kullandığım Monza xenonları kullanıyorum şuan..d'li s'li ampul kullanmıyorum yani..piyasada ne kadarsa maliyeti de sana o olur zaten..H7'lerle kullanmak için H7 xenonların dibindeki plastik biraz kesiliyo, kırık 2 far yuvası bulunuyo ki servislerde tonla var onlarla yuva hazırlanıyo..hepsi bu toplam 5dk..
sol farımda hiç bişi yok..sağ farım sadece araba yıkandığı zaman bazen buhu yapıyo ilk 3-4 yıkamadan sonra çıktı ortaya o da..bunun için 3 ay kadar önce İspanya'ya güzel bi mail attım..bi süre Doğuş peşimden koştu, Erya'da baktırmak istiyorum dedim ama Erya'ya far mevzusu için zaman ayırıp gitmek nasip olmadı..şuan 60K bakımını bekliyorum bakım günü tamponu da indirip sağ fara bakılcak..montaj, üretim hatası vs. gibi bi durum söz konusu olduğunda da zaten parça garantili olduğu için gereği yapılcak..özetle gönül rahatlığıyla alabilir Kaan abim..H7 xenon kiti alman yeterli yani..
Bende hic xenonyok..d2s alsam daha guzel olur dimi?

Linki göremedim ama Yiğidin farları güzel gerçekten Kaan abi ama yinede 4 taneli rakamlar bana ne gerek var dedirtiyor :)

yiğidim bu arada arabanın cilası gelmiş :)

Linki göremedim ama Yiğidin farları güzel gerçekten Kaan abi ama yinede 4 taneli rakamlar bana ne gerek var dedirtiyor :)

yiğidim bu arada arabanın cilası gelmiş :)

aheueheh..
hem kirli hem de ıslak olunca hakkaten gloss modunda görünmüş Erhan'ım..havalar tamamen toplasın parlayacak abisi.. :D :D :p

abi farımın tipi linkteki gibi olcaksa ben varsın farın içinde balık besliyim :)

buarada hawalar kötüyken farlarım iyice buğu yapmaya başladı benim de, hafif canımı sıktı ama sıkıntı yok

çözümü çaresi nedir acaba? farkların tekrar sökülmesi ve işlem mi görmesi gerekecektir?

Ben Ankara'da Çiğdem Fiber'den fiyat alabildim sadece kimse yapmıyor.

200-250 çıkma far,

250 mercek ve montajı,

300+kdv Twin D1S Xenon kit (Makyajlılarda sorunsuz).

D1S: Farlar kapalı iken selektör yaptığınızda uzun ile beraber kısa da yanıyor. 9006 gibi.
D2S: Farlar kapalı iken selektör yaptığınızda kısalar yanmıyor sadece uzun yanıyor. H7 gibi.

Geri
Üst Alt