Cok Iddiali Bir Mercek Far'ci Buldum.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cok Iddiali Bir Mercek Far'ci Buldum..

007

Kayıtlı Üye
Haznedarda belki biliyorsunuzdur bir tuningci buldum..O kadar iddiali ki kesinlikle yaptigim islemden sonra fariniz buhar olmayacak diyor..bir kere yaparim eger buhar olursa gelirsiniz tek bir islem yaparim ve buhar kesinlikle olmaz diyor..taniyaniniz var mi? bixenonmercek.com adresinde bilgi var.. Tecrubeleriniz varsa bekliyorum..Bu kadar iddiali olmasi sasirrti beni..Bu linkte leona uygulanmis hali var ..sizce nasil mercekler? merceklifar.com/seat.html

37fbli

Kayıtlı Üye
sıfır araçlarımızın farları buğu yapıyor açılıp kapanan farın yapmıyacağına nasıl garanti verior yapmaya bilir ama sonuçta bilioruzki leonların kronik sorunu buğu problemi

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
sıfır araçlarımızın farları buğu yapıyor açılıp kapanan farın yapmıyacağına nasıl garanti verior yapmaya bilir ama sonuçta bilioruzki leonların kronik sorunu buğu problemi
dursun sana garanti vermemiş miydi buğu yapmaz diye? öyle demiştin

007

Kayıtlı Üye
Kendi dedi zaten leonun 0i bile yapabiliyor ama ozel yontemle kesinlikle 0a dusuyor su ve buhar olayi diyor...

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
iyi fiyat aslında ama nasıl yaptığı da önemli..leonların camından dolayı da biraz sıkıntılı galiba.eğreti duruyor veya bir yerinde illaki sorun oluyor.gördüğüm tüm custom merceklerde var bu sorun

Punisherkp

Kayıtlı Üye
abi erad tuning cok kazik fiyatlari ile nam salmis bir yerdir kendi bunyesinde bunu yapmiyo onu biliyorum bir yerde yaptiriyor o ustayi bulsan eradi ortadan kaldirsan daha az maliyetli olur is :) bir de leondaki mercek hosuma gitmedi abi kucuk brz sanki mercek ama buhar yapmiyo diyorsa ozel yontem diyorsa dusunmek lazim da mercegi bundan takmamak lazim kucuk kalmis bence

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Erad tuning'i biliyorum. Superchips'in dealer'ı olması lazımdı. Bahçelievlerde de bir çok araç orada yapılıyor. Ama mercek montajını kapaksız yaptırma kaan abi. fotoğraflara da dikkat edersen çok sırıtıyo mercek orada. Etrafına kapakları filan takıldığında güzel olabilir. Birde biraz daha sabrederseniz ben fiyat alıcam az kaldı orjinal seat bi-xenon farları için. 2-3 güne fiyatı gelir. 2-3 katı para veririm ama kafam rahat olsun dersen hiç bulaşma abi orjinali yaptır.

007

Kayıtlı Üye
iyi fiyat aslında ama nasıl yaptığı da önemli..leonların camından dolayı da biraz sıkıntılı galiba.eğreti duruyor veya bir yerinde illaki sorun oluyor.gördüğüm tüm custom merceklerde var bu sorun
abi erad tuning cok kazik fiyatlari ile nam salmis bir yerdir kendi bunyesinde bunu yapmiyo onu biliyorum bir yerde yaptiriyor o ustayi bulsan eradi ortadan kaldirsan daha az maliyetli olur is :) bir de leondaki mercek hosuma gitmedi abi kucuk brz sanki mercek ama buhar yapmiyo diyorsa ozel yontem diyorsa dusunmek lazim da mercegi bundan takmamak lazim kucuk kalmis bence
Yani yine problemli bir durum ortada..Orjinaline de o kadar paraya kiyamiyorum yaa:(