Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok çok uygun fiyata 93 model Grand Cherokee

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Yakın bir abimizin 93 model Grand Cherokee marka jipini acil olarak satması gerekiyor. uzun süreli yurt dışına çıkacak kendisi. araç lpg li ve ruhsata işli. çalışmayan aksamı yok. 5.2 motor ve pazarlıksız 12.500 e verecek. düşünen varsa kaçırmasın derim. nakitim olsa ben alacam valla.

hayırlı satışlar

ilan link i varmı hocam yoksa renk km.vs.araç her daim 4 çeker olduğundan pek şehir içi kullanımına uygun değil yürürnde ,aks sorunu varmıdır..bu tip bilgi verirsen sevinirim

Bizde 95 modelini 2 ay önce 14750 tl ye sattık :) hayırlı satışlar hocam ..

ilan link i varmı hocam yoksa renk km.vs.araç her daim 4 çeker olduğundan pek şehir içi kullanımına uygun değil yürürnde ,aks sorunu varmıdır..bu tip bilgi verirsen sevinirim
o konular hakkında pek bilgim yok Cezmi Abim. ama bir problemi varmı diye sorduğumda hiçbir problemi yok dedi satan abimiz. şöyle koltuğuna oturdum göstergeler falan tamamen çalışıyor koltuklar elektrikli onlar falan sorunsuzdu. genel olarak düzgün bir araç gibi geldi bana. Eğer niyetin varsa gel bak bir misafirim ol abi. beğenmezsen dönersin. bence görülmeye değer. sonuçta piyasasının baya altında bir rakam istiyor aciliyetten.

hayırlı satışlar olsun.. :eek:key:

Geri
Üst Alt