Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil yardımmmmmm

yılda 6ooo 7ooo km cok az zaten ayrıca benzını dert etmessen sorun yok.... benzının lıtresı 10 tl de olsa keyıf işi ve ılandakı leon cupra r cok daha kalıtelı goze hos gelen 4 kapı tas gıbı araba.... ve yarı yarıya tuketım olsada 1.8 t cok daha keyıf verıcı bır arac ...

rica ederim..bi an pert lafı duydumda ..sigortacı olarak önermem..hem elinde kalır hemde kasko yapan şirket çok zor bulunur bulunsada çok yüksek çıkar..ama sanırım bu modelde en hasarsız cupralardan biri bu araç..
o zaman inş alabilirim bu aracı gerçekten zor bulunan bi araç ve gerçekten temiz görünüyo tekrardan teşekkür ederim
yılda 6ooo 7ooo km cok az zaten ayrıca benzını dert etmessen sorun yok.... benzının lıtresı 10 tl de olsa keyıf işi ve ılandakı leon cupra r cok daha kalıtelı goze hos gelen 4 kapı tas gıbı araba.... ve yarı yarıya tuketım olsada 1.8 t cok daha keyıf verıcı bır arac ...
bencede alınası bi araç simon 4 kapı olmasıda gerçekten güzel ailenin dilinden kurtulurum hiç yoktan hemde yardıra yardıra giderim :D:D

al sen al benzınlı araba cupra tdı alırkende az yakıyo sole bole dıodun sonradan ısler deıstı al da gor benzın 2 tl ıken bınmek vardı 4 kusurken bınemk var...gazlamdan durucagına ınanıyomusun bıde ben pek ınanmıyorumda
bende pek inanmıyorum yne yüklemiceğime inanıyorum nede gazlamicağıma zaten onun için alıcam alabilirsem :D

ibizanın özelliklerini ve son fiyatını yazarsan düşünebilirim senin arabanı almayı

emrecim son attigin ozel mesaji bir daha yollar misin bana? kutu doludugu icin gelmemis :) simdi bosalttim.

Leon cupra r bambaşka bir dünya,şimdiden hayırlısı olsun senin için Emre..:)

emre kesınlıkle pısman olmassın dedıgım gıbı şimdi sen ferrarı alacagım desen sana desemkı ıbıza az yakar ona bin olurmu:D

eger kazası yoksa cok kalıtelı bır arac ben aracımı cok sevıyorum ve degısmem onu ama şuda bı gercek ılandakı arac kalıte olarak 1p den daha ıyı

leonu alırsan senin ibizadaki xenon farlara talibim :D hepimize bir pay düşer bu işten :)

way way herkese ekmek var tabi bi satılsında görüşelim o zaman farlar senin başka bişi istiyen varmı ?

Geri
Üst Alt