Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coilover

zaten ya paraya kıycaksın coilover yaptırcaksın guzelinden yada dedıgın gıbı pressle işi cozuceksın :)

Başaran coilover 3 yıl oldu kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım çok şükür . Tavsiye ederim

8493f501c412e7b02f17e9becb826b9c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gogo bence bu basıklıkta bi sıkıntı yaşıyamazsın zaten bu alçaklıkta benım ıcın yeterli degil bi tık daha düşürmelisin bence

@Gogo bence bu basıklıkta bi sıkıntı yaşıyamazsın zaten bu alçaklıkta benım ıcın yeterli degil bi tık daha düşürmelisin bence

Davlumbaz müsade etse basıcam daha çok diş mesafesi var ayrıca jant seçerken ET değerine dikkat etmekte fayda var ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim aracımda basaran yapımı var arkalarda 4 cm eibech önlerde basaran yapımı çok memnunum orjinalden bir farkı yok ?

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar merhabalar eski aracımda sadece 1 hafta kullandığım wogtland 5cm lik yay mevcuttur yeni aracımada coilover yaptırdım namiştain da elimde kaldı nasıl yardımcı olabilirsiniz isteyenler olurmu acaba

Şakır yada namda yaptrın hazırdan daha uyguna gelır

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt