Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coılover taktım beklediğim gibi olmadı

1- öndeki yazıyı söktüm
2- yok arka sağ taraf 1 cm yukarıda

aslında AP nin peşindeydim 9..cm kadar basıyordu..sonra bunlar da 6,5 cm basıyor diye tmm dedim şu an 6.5 başmış değil..

ben bu mantığı hiç sevmem tak kullan biraz daha düşer...
ben kullandıktan sonra düşmeşin aga takayım düşsün beğenmezsem kaldırayım..

Varol abı bence on taraf 65 mm arka taraf 45 mm cıvarı dusuruyor.Arka dusecegı kadar dusmus bence on amortısor dıslısı daha fazla arkada o kadar yok.

Arb ler surtme yapmıyosa suan gerek yok zaten,mk1 leon şasisinde arb ler surtuyo 5cm sonrasında o yuzden degısmesı gerekıyo ama ıbızalarda o sorunu hıc duymadım

Arb ler surtme yapmıyosa suan gerek yok zaten,mk1 leon şasisinde arb ler surtuyo 5cm sonrasında o yuzden degısmesı gerekıyo ama ıbızalarda o sorunu hıc duymadım

arb ne bilmiyorum can..ancak önlerde bazen çukur yada tümsekden geçiş hızıma göre bir sürme sesi yani tekrin tablumbaza vurup geri dönmesine benzer bir ses alır gibiyim..
aynı zamanda burç sesine de benziyor..
ama şu da var arabaya coili takıp ilk turda da burç gitmez herhalde dimi aracın hızı 2-0-40 kmh olursa hem :) :)

arb ne bilmiyorum can..ancak önlerde bazen çukur yada tümsekden geçiş hızıma göre bir sürme sesi yani tekrin tablumbaza vurup geri dönmesine benzer bir ses alır gibiyim..
aynı zamanda burç sesine de benziyor..
ama şu da var arabaya coili takıp ilk turda da burç gitmez herhalde dimi aracın hızı 2-0-40 kmh olursa hem :) :)

anti roll bar oluyor ARB nın acılımı,vıraj denge cubukları var arabanın altında,araba dıp basık oldugunda Akslar bunlara surtme yapabılıyor yaylanmalarda

anti roll bar oluyor ARB nın acılımı,vıraj denge cubukları var arabanın altında,araba dıp basık oldugunda Akslar bunlara surtme yapabılıyor yaylanmalarda

ok orjinalinin dışında senin daha bir konuya eklediğin görsellerdeki gibi bir işlem yapmadım benim ki ona mı sürtüyor bilmiyorum..ama zannetmiyorum...
zaten dip basık değil yani german style bi beceremedim gitti

Geri
Üst Alt