Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coılover taktım beklediğim gibi olmadı

sizin arabanizi begeniyorum fakat su cupra yazisi isi cok bozyuor hocam :) on tampondaki olmus mu ?

Varol abı gule gule kullan....Bırsey soracam coılı sıparıs ederken on bu kadar cm arka bu kadar cm dusurur dıye yazıyor.Sıparıste buna dıkkat ettınız mı?Eger yazan degerler aralıgında ıse sorun yok arac bıraz km yapınca bır mıktar daha oturur.Kımı coıl 50 kımı 80 kımı 13 cm kadar basabılıyor.

6.5 cm e kadar basar demişler ama 3.5-4 cm bastı

ben 1000 km filan kullandım daha bi düşme olmadı hala aynı 5 cm

surucu tarafi mi 1 cm havada ?

1- öndeki yazıyı söktüm
2- yok arka sağ taraf 1 cm yukarıda

Varol abı gule gule kullan....Bırsey soracam coılı sıparıs ederken on bu kadar cm arka bu kadar cm dusurur dıye yazıyor.Sıparıste buna dıkkat ettınız mı?Eger yazan degerler aralıgında ıse sorun yok arac bıraz km yapınca bır mıktar daha oturur.Kımı coıl 50 kımı 80 kımı 13 cm kadar basabılıyor.

aslında AP nin peşindeydim 9..cm kadar basıyordu..sonra bunlar da 6,5 cm basıyor diye tmm dedim şu an 6.5 başmış değil..

ben 1000 km filan kullandım daha bi düşme olmadı hala aynı 5 cm

ben bu mantığı hiç sevmem tak kullan biraz daha düşer...
ben kullandıktan sonra düşmeşin aga takayım düşsün beğenmezsem kaldırayım..

Geri
Üst Alt