Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coılover taktım beklediğim gibi olmadı

Hayırlı olsun Varol abi,dusukluk konusunda goruntu ıyı bence ama aradakı 1 cmlık fark konusu ılgınc olmus.Kumpasla ayar tablalarını esıt olctunuz mu pekı ?
Can msnde neden coil deyince 2saat çene çalıyorum anladınmı:)

serhat ben önleri %50 bastım istesem daha basarım ama ben önleri gömülü zaten sevmiyorum...arkaları gömülü seviyorum..yani lastik çamurluğun içinde kalacak o olmadı...belkide o 1cm lik olay yüzünden yarın komple söktürüm tekrar bakıp taktıracağım

hayır gazladığımda araba sol'a kayıyor coil den önce sağa kayıyordu

varol abi sağa sola çekmesi için bir şey diyemem ama bence kötü değil arabanın duruşu iyi duruyor abi bozma moralini...

varol abi sağa sola çekmesi için bir şey diyemem ama bence kötü değil arabanın duruşu iyi duruyor abi bozma moralini...

saağ sola çekmeyi hallederiz inşeALLAH..
aracın tek tarafından çekmişim foroyu yoksa bir sağ arka bir de sol arkadan çekmiş olsaydım farkı görünce derdiniz..hhmmmmm diye :))

Doğrudur abi sen bu azimle istediğin kadar basarsın o arabayı yere :D

Varol abi yeniden söktürüp taktırarak masraf edip yarım gününü daha öldürme yapacagımız hiçbirşey onu daha fazla düşürmez ancak takozu koymayıp hortum geçirirz yada yükseklik ayarını iptal edeceksin 3 parmak birden daha basacak

Varol abi yeniden söktürüp taktırarak masraf edip yarım gününü daha öldürme yapacagımız hiçbirşey onu daha fazla düşürmez ancak takozu koymayıp hortum geçirirz yada yükseklik ayarını iptal edeceksin 3 parmak birden daha basacak

abisi söküp bakmam lazım...sebep ne bulmam lazım defo mu değil mi ben ona öyle binemem..hep aklıma takılır

sız coılden sonra rot a da sokmadınız dımı arabayı ?

Lastik ve camurluk arasina bakinca benimkin daha basik duruyor arkadan.
On tarafi zaten varol abi indirmemis..
Ama varol abi sana tavsiyem onunu daha da indir; yoksa arkaya 3 kisi oturmus havasi veriyor arac.. Ayrica sahinler gibi oluyor :)

Bu arada rot-balans yaptirin bi mutlaka..

Geri
Üst Alt