Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coilover Konusunda Yardım

arkadasslar ufak bir aciklik getiriyim..

benim de ayberkinde coilover markamiz Ta-technix.

ayberkin coilover'i biraz daha esnek benimkine gore. benim arac onun ki kadar yaylanmiyor. yani sertlik ayari yok, evet ama benimkisinin sertliginden ben gayet memnunum.. cenk'in dedigi gibi kafayi tavana vurma olayi da sadece kopruden gecerken oluyor :) duz yolda ziplama ve esneme yok cok sukur :)

ayrica sunu da ekliyim coiloverrda kullaninca biraz oturur, daha duser gibi dusunmek yanlis.. ilk gun ne ise sonra da o yani..

volkan dedigim gibi aydin amortisore bir danis bu konuyu ama anladigim kadariyla senin coiloverlarin yapabilitesi bu.. normalden yuksek kalmis..

alıstın sende baya bızım amortısorcuye:)

Tafayı tavana vurmamak için emniyet kemerlerinizi takınız :D

yavru güle güle kullan..
velakin araba hafif yokuş aşağı falan mıydı fotoda..arka daha inik duruyo sanki yahu..

yarında benim kw variant2 gelio bizim burda nerde taktırıcıam bi fikrim yok ama coili aldıgım yer ayarlamalar için takan kişiye telefonda yardım edicek

arkadasslar ufak bir aciklik getiriyim..

benim de ayberkinde coilover markamiz Ta-technix.

ayberkin coilover'i biraz daha esnek benimkine gore. benim arac onun ki kadar yaylanmiyor. yani sertlik ayari yok, evet ama benimkisinin sertliginden ben gayet memnunum.. cenk'in dedigi gibi kafayi tavana vurma olayi da sadece kopruden gecerken oluyor :) duz yolda ziplama ve esneme yok cok sukur :)

ayrica sunu da ekliyim coiloverrda kullaninca biraz oturur, daha duser gibi dusunmek yanlis.. ilk gun ne ise sonra da o yani..

volkan dedigim gibi aydin amortisore bir danis bu konuyu ama anladigim kadariyla senin coiloverlarin yapabilitesi bu.. normalden yuksek kalmis..

Haliç köprüsü favorimdir birde arabada misafirlerim varsa =)

Ben açıksacası amartisörlere girmenden yana değilim arabayı alçaltçam diye;Nam vs. falan istedigin şekilde indiriyor evet doğru ama karnın agrıyor düz yolda giderken o kadar sert oluyor burda nasıl pressliyolarsa kısa bir süre sonrada zaten dayanmıyor seni yarı yolda patlak bir şekilde bırakıyor =)

Geri
Üst Alt