Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover hakkında bilgi

kaynak maynak hıc bısı yapılamadı dırek orjınallerıne ıslem yapıldı ama kaynaksız maynaksız.

Nizam usta da yaptırdım aracım 6.5 cm yerde gayet memnunum kardeşim saygılar allaha şükür hiç bir sıkıntısı da olmadı gayet iyi memnunum ...

gule gule kullan

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

kaynak maynak hıc bısı yapılamadı dırek orjınallerıne ıslem yapıldı ama kaynaksız maynaksız.

on takım 11 cm ındırmeyı desteklıyor o zaman hondalarda ben genelde on takımı kesıp tekrardan kaynakaladıklarını gordum

ozman yapanlar yanlıs yapmıslar.
ama tabıkıde sıfır bılınen markalar alınıp kullanılırsa her yonden daha ıı olur.ynaı ugrasmıcan sadece sok tak ve guzel bı tartıda ayar yaptırcan aklın kafan rahat olucak.

yere basmak ıcın on takımı nasıl cozdunuz honda kurtardımı yoksa on takıma kaynak mı yapıldı
Honda'lar yay takmadan bile amortisörden indiriliyo (kaynaksız).

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

Bu bahsedilen Nam amortisör, Ankara'dakiyle aynıysa her tür sertifikaları var. Almanya'ya da yolluyolar hatta.

Geri
Üst Alt