Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coilover Degişikligi

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
kw v2 kullanıorum fakat bi türlü yumuşaklık ayarını veremiorum 20 kademe var 10. kademeye getirdigimde aşırı bi sert oluo 15. kademeye getirdigimde ilk başlarda iyiydi fakat sonradan çok sekmeye başladı ufak bi engebeli yeri bile hissetirior 13. kademeye aldım yine sert oldu o yüzden coilleri degiştirme kararı aldım degiştircegim coillerde sertlik ayarı olmasıda gerek araştırmalarıma göre en çok BİLSTEİN ve TEİN gözüme çarptı ama TEİN ve BİLSTEİN in hangi modelini almalıyım
H&R yi de araştırdım onun hakkındada güzel yorumlar var biraz ama hangi modeli benim isteklerimi karşılar onu bulamadım

TEIN USA | PRODUCTS | SUPER STREET with pillowball upper mont
TEIN USA | PRODUCTS | MONO FLEX

baska herhangi markalı,coilli bi leon kullandınmı peki?

20. kademeye getirsen bide en yumusak halinde nasıl olur?

benim kiler de aşırı yumuşak
önler %40 arkalar %50 ye ayarlı ve yumuşak geliyor binenler ne biçim coil diyor..
ama ibrahim başka coilli bir arabaya binmen lazım...

omercan gorurse yazar yada serhat abı,aynı coılı kullanmıslardı sertlık konusunda ben b sıkıntı gormemıstım kı bırı makyaj oncesı mk2 leon dıgerı makyajlı kasa leondu

20. kademeye getirsen bide en yumusak halinde nasıl olur?
dayı 15. kademede şu anda ufak bi engelde bile hissetirio araba sallanıo otobüs gibi
benim kiler de aşırı yumuşak
önler %40 arkalar P ye ayarlı ve yumuşak geliyor binenler ne biçim coil diyor..
ama ibrahim başka coilli bir arabaya binmen lazım...
abi bence coilleri satalım koni amortisör + -5 yay takalım

omercan gorurse yazar yada serhat abı,aynı coılı kullanmıslardı sertlık konusunda ben b sıkıntı gormemıstım kı bırı makyaj oncesı mk2 leon dıgerı makyajlı kasa leondu

ömercanın satma sebebide çok sarsmadan dolayı diye biliorum volkanın konusunda öyle yorum yapmıştı sanırsam....
10. kademede ve 15. kademede yol tutuş süper virajlara rahatlıkla korkmadan giriorum ama 15. kademede normal şehir içinde seyir halindeyken otobüs gibi sertleştiriom bu defa çok rahatsız edio
bu gidişle satıp koni amortisör ve -5 yay alıcam

Geri
Üst Alt