Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover a normal yay takmak

wehwet

Kayıtlı Üye
arkadaşlar daha öncedende konularım oldu h&r coilover aldım ama konforundan şikayetlerim vardı her ne kadar eskisine göre gitgide alışsamda aklıma değişik fikirler geliyor :) ben bu coilover uzerindeki yayları çıkarıp aracımın stok yaylarını taksam olmazmı . sonrada dip basık haline getiririm belki 3cm lik yay takmış gibi düşer en azından konfora ulaşırım yada ne bileyim h&r 25-40 spor yay . kafamda deli sorular :) fikir ve görüşlerinizi eksik etmeyin.

aslında tam alışıyorum güzel oldu be diorum sonra biri arabama binio çok sert dio sonra ben bole acayip şeyler düşünüyorum sinirim bozuluyo arkadaş nerden aldık ya valla sıkıntı.

Mehmet kardeşim sen coilover den memnun kalmadıysan ondan hiç randıman alamazsın sen en iyisi sök bana sat :)

Seat CaNdIR

Geri
Üst Alt