Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coilover Öneri

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
jant konusunu halletik gibi almanyada bizim kuzen istedigimiz jantı araştırıo şimdi sıra coilover da hangisini önerirsiniz aldıgıma degecek bişi olsun...
Fikirlerinizi bekliorum:)

yarıs tecrubelerı ve kalıtesı asla tartısılmaz aynı zamanda unutum h&r da var ...

amaclarına gore her markada sınıflandırılır yarıs sokak performans gıbı ozellıklerıne baktın mı yuksekluk sertlık kamber ayarlı dıe acıklamaları gorursun ... sertlıgı ayarlananı tercıh et kafan rahat eder 2000lıra gozden cıkar almak ıstıyorsan mınımum ...

yarıs tecrubelerı ve kalıtesı asla tartısılmaz aynı zamanda unutum h&r da var ...

amaclarına gore her markada sınıflandırılır yarıs sokak performans gıbı ozellıklerıne baktın mı yuksekluk sertlık kamber ayarlı dıe acıklamaları gorursun ... sertlıgı ayarlananı tercıh et kafan rahat eder 2000lıra gozden cıkar almak ıstıyorsan mınımum ...

ozaman alıcagımız coil sertlik ve yüksek ayarlı bi coil olucak şimdi kw mi yoksa h&r mi ? kamber ayarlı ne oluo acaba?

Tr de bulabılırmısın bılmıyorum ama almanyada kuzenım var demıssın o zaman Blistein kesınlıkle ;)

Geri
Üst Alt