Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coil over mı? yoksa Süspansiyon sistemi mi?

Arkadaslar herkese fikirlerini paylastiklari icin cok tesekkur ederm, gereksiz tartismalara girmek yersiz sanirim benm amacim 1.planda guvenlik yani yol tutusu 2.planda konfor kaybini min duzeyde tutarak araci basmak buda orta sertlikte onler 5 arkalar 6 cm ile saglanir buna imkan veren en saglikli yontemse coil over. Arabamla piste cikip yarismasamda arada keyif amacli pistte surerim ve ornein izmire gidiorm yada daha uzun bi yola ve bilmediim bi yoldaim bilmediim bi viraja farkinda olmadan hizli girdiimde savrulmak istemem buda benm icin yeterli bi sebep coil over icin. Kaldiki bu arabai 5sene kullanicam ben en az ve s2000 yada m3 vs. Alamasamda leonda ole hafife alinicak bi araba deil 43bin tl ye aldiim arabaya guvenlik amacli 5000tl masraf cok deil bana kalirsa.. En kisa zmnda almanyadan bilstein coil getirtmei dusunuorm en kotu ihtimallede eibach coil buldm 2000tl kullanan bi abim var cokta memnun; cok uzattim sanirim ama gec girebildiim icin foruma boyle bi sorumluluk hissettm sanirim, tekrar cok saolun degerli fikirleriniz icin :) diger kullanicilarda okuyarak fikir edinebildilerse cok mutlu olurum sevgiler saygilar :)

Anlaşılamayan nokta şu ki, yol asfaltında sert süspansiyon ile güvenlik olmaz. Tam tersi, güvenden uzaklaşırsınız..
Yolda kullanmak üzere düşünüyorsanız kesinlikle eibach yay + koni amortisör. En güvenlisi olur.

Anlaşılamayan nokta şu ki, yol asfaltında sert süspansiyon ile güvenlik olmaz. Tam tersi, güvenden uzaklaşırsınız..
Yolda kullanmak üzere düşünüyorsanız kesinlikle eibach yay + koni amortisör. En güvenlisi olur.
eibach yay ve koni amortisor yerine eibach coilover mantıksızmı yani orta sertlik örnein ? sanmıyorum...

Eibach sportline lardanmı bahsediyosun utku yoksa prokit mi ?

Geri
Üst Alt