Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çocuk Şubesi!

ne yapilirsa yapilsin istedigi kadar cizilsin sonuc degismeyecek.olan kizacagiza oldu.bu serefsiz 10 sene bile yatmaz.

hakedip te devletin veremediği cezayı umarım birileri verir. bu yaratık ve ona yardım yataklık yapanlar gözlerini kırpabiliyorlar mı acaba, rahat uyku uyuyabiliyorlar mı? Yazmayayım diyorum yine dayanamıyorum, kız babası olduğumdan mıdır nedir cıkcıkcıkcık...

Gencecik kız tabiki ailelerin çok rahat davrandığını da düşünüyorum fakat bu kadar saklanmamalı ve bu kadar sürmemeliydi bu rezalet ve ailelerin tvlerde konuşmaları bile insanların aklında show imajı verdi bu daha da üzücüydü.....
ölen öldü şimdi en önemlisi bu cinayetin faillerinin teker teker cezalarını yemeleri insan hayat bu kadar ucuz olmamalı saklayanda saklananda cezasını çekmeli!

+Katılıyorum

hakedip te devletin veremediği cezayı umarım birileri verir. bu yaratık ve ona yardım yataklık yapanlar gözlerini kırpabiliyorlar mı acaba, rahat uyku uyuyabiliyorlar mı? Yazmayayım diyorum yine dayanamıyorum, kız babası olduğumdan mıdır nedir cıkcıkcıkcık...

faruk abi sana sonuna kadar katılıyorum abim
ama burası türkiye 30000 bebek katili şerefsiz apo'yu bile asmadık besliyoruz bunlarıda besleriz...ne yazıkkı
abi daha neler görücez bakalım ahir zaman..Allah sonumuzu hayr etsin.

Cem Gariboğlu şerefsizini aynı şekilde testere ile canlı canlı keseceksin ki hak yerini bulsun.Bir insanın canına nasıl bile bile kıyabiliyor bu vahşi yaratıklar anlamıyorum,inanın ben bir böceğin üstüne basamıyorum ya...

Geri
Üst Alt