Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Çocuk Oto Koltuğu

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Pasha60 tarafından paylaşıldı.

1. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Sevgili SCW dostlarım. .Seat İbiza ma ufaklık lar için çocuk oto koltuğu düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen. .
    En uygun fiyata en iyisi nerde alabilirim arti isofix bağlantı ve 4-5 ayarlamali yatma özelliği olması gerekiyor..

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. dmts

dmts SCW Üyesi

320
    313
    63
    Dodo_40, kirlisakal ve Pasha60 bunu beğendi.
  3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    hepsiburada.com iyi alternatiftir...secenek cok...n11 den de bakabilirsiniz...

Bunu beğendi. Pasha60 bunu beğendi.
  4. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Eyvallah abi bakıyorum uzun süredir ama karar veremedim marka önemli değil de özellikleri kalitesi ve fiyatı tabiki önemli olan :)

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  5. Dodo_40

Dodo_40 SCW Üyesi

293
    533
    93
    Maviş, Pasha60 ve kirlisakal bunu beğendi.
  6. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Abi yatar pozisyonu nasıl çocuk için başı için sıkıntı olmuyor değil mi en önemlisi o benim için ama beğendim çok güzel görünüyor.Biraz daha incelicem ben bunu.Teşekkürler..

7. Dodo_40

Dodo_40 SCW Üyesi

293
    533
    93
    Hem 4 kademeli yatar pozisyonu var hem baş bölgesi boya göre yükseklik ayarına sahip yani her özelliği tatmin edici çocuğu her yerinden kavrıyor
    [doublepost=1455916469,1455916384][/doublepost]İstersen yarın yakından fotolarını çekip atarım buraya

8. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Yok abi verdiğin siteden inceliyorum bakarım ben yinede çok teşekkür ederim abi sağ olasın verdiğin bilgiler için..Hayırlı gecelerin olsun..

Bunu beğendi. Dodo_40 bunu beğendi.
  9. Dodo_40

Dodo_40 SCW Üyesi

293
    533
    93
    Rica ederim faydamız olduysa ne mutlu sizede hayırlı geceler olsun

10. kivi

kivi SCW Üyesi

12
    14
    3
    [​IMG][​IMG]

Daha perşembe günü aldım koala isofix inofix oto koltugu 9-36 kg araligi
    İlk izlenimlerim bebeğim daha 8 aylık yaklaşık 9bucuk kilo gayet rahat seyahat ediyor gözüküyor keyfi yerinde yani ufakligin
    Size tavsiyem
    benim bebegim kadar kucukse yatar pozisyon olmasina dikkat edin
    İkinci olarak isofixli olması çok büyük artı
    Baslik ve yan destek pedlerinin cikarilabilmesi sonucta ileriye donuk buyuyuncede kullanılabilmeli
    Sonuc olarak bu aradigim ozelliklerin tamamini bu koltukta bulduk ve aldık renk olarakta gri olarak sectik ibizaya cuk diye uydu :)

Benim gonlumde cybex vardi ama hanim pek sicak bakmadi kemerli olmadigi ici sadece on bar tutuyor bebek cok rahat etmez falan dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş