Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çocuğun yaptığı:(

Geçmiş olsun üzücü bi durum,

Benim arkadaşın arabaya da her gece yumurta atıyodu dengesizin biri ,

atan elemanın herhalde yumurtaya alerjisi var ama yine de eve yumurta alıyo ya da bişileri protesto ediyo.. :)

geçmiş olsun üzücü ve can sıkıcı bir durum

Autokingte aynı işlemi arka sağ direkte yaptırdım boyada uygulanmadı sadece vakum yapıldı boya zarar görmüş ise boya gerekicektir ok göze batmıyorsa elleme derim tavanı ...

vay velet vay ay uyuz oluyorum böyle hıyarlara. geçende bende sultanbeylide ara sokakta giderken kaputun ortasına top düştü inip topu kesesim geldide neyse dedim artık. kaputa baktım hafiften zedelenmiş.

Evet uyuz olduğum şeylerden biride budur,boyada sıkıntı yoksa vakumla hallederler onu.

xx

geçen günde benım tavana içi sulu dolu balon attılar güm diye valla taş attılar sandım ödüm patladı birde baktım avuç içi kadar balon allahtan zarar vermemiş araca.
ne yazıkkı şu küçük veletlerden çok çekıyoruz.nereye aracımı ceksem mutlaka 5-6 yaslarında cocuk benım arabanın avuçlamış kaportayı dönüyor terafında oyun oynuyor geçen gun çıldırdım ya resmen resım yapmışlar gıttım aılesını buldum bastım kalayı nefret edıyorum bu olaydan :mad:

arkadasımda maslak auto kingde oyle ufak b gocugu duzelttırdı hıc anlamadık bıle onda boya atması da yoktu gocuk oldugunda,boya da ufak b rotusle halledılebılır

hayır hayır hayır yaaawwwww
çocuğu indir aşağıya sende bi tane onun kafasına at..puaaahahaha ne sadizm ama...
çok geçmiş olsun hemde tavan ALLAH kimsenin başına vermesin..
çocuğu affet ama istersen kulaklarını uzatabilirsin

Geri
Üst Alt