Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

çocuğun yaptığı:(

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında traper1905 tarafından paylaşıldı.

1. traper1905

traper1905 SCW Üyesi

15
    0
    1
    arkadaşlar üst komşumun cocugu yukardan arabaya taş atmış tavan hafifi göçmüş bi 3 cm çapında hafifi
    te boyayı kaldırmış düzelirmi sizce serviste vakum diye bişey varmış uyuz oldum ya

2. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    en nefret ettigim şey bi ailenin çocuguna sahip çıkmaması geçmiş olsun kardeşim

3. typer46

typer46 SCW Üyesi

10
    0
    1
    maslak sanayide var bu işleri yapan profosyenel biri istersen yardımcı olurum boyasız göçük ezik tarzışeyleri yapıyo eyer olursa söylüyo olmazsa hiç ellemiyo.

4. traper1905

traper1905 SCW Üyesi

15
    0
    1
    saol dostum aynen sahip çıkamıyolar

5. traper1905

traper1905 SCW Üyesi

15
    0
    1
    izmitteyim bi bakıyım olmassa senden alırım adresi saol ilgin için

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    geçmiş olsun.. :(
    Autoking'de düzeltebiliyolar ama 3cm çapındaki bi çukuru da aynı yöntemle düzeltebilirler mi bilmiyorum..
    bunun yanında boya da zarar gördüyse boyanması gerebilir.. :(

7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Yiğit autoking kapıdaki ufak göçükleri de düzeltiyor sanırım. Peki sonrasında boya atılıyor mu? Ben boya atılıyor diye duydum. Boya atılmıyorsa çok minik bir çökük var benim arka kapıda. Onu yaptırmayı düşünüyorum.

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Autoking'de arabama hiç bişi yaptırmadım ama bi arkadaşımın arabası için gitmiştik..bize orda söylenen çoğunlukla sacın ince olduğu yerlerdeki göçükleri şuan hatırlamadığım çaptan küçük olduğu sürece boyaya vs. hiç bi şekilde zarar vermeden düzeltiyoruz şeklindeydi..yani kapılardaki ufak çukurları yaparlar ama mesela sütünlardaki göçükleri düzeltebilceklerini pek sanmıyorum..boya atması belki sonradan kötü şekilde boyanan yerler içindir..

9. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    yarın akşama doğru izmitte bir yer önerebilirim..çok yakın bir arkadaşım izmitteyken söylemişti,göçükleri vakumla düzelten bir yer var çok iyi diye.yarın öğrenir akşam buraya yazarım

10. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Geçmiş olsun üzücü bi durum,

Benim arkadaşın arabaya da her gece yumurta atıyodu dengesizin biri ,

Sayfayı Paylaş