Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coılover ve izlenimlerim

- 48 -

Kayıtlı Üye
MaşeALLAH
orjinal ibizalar için zaten sert süspansiyona sahip coil ile daha sertleşir deniyordu..

ve bu anlatacaklarımla bu felsefeyi yıkıyorum..

1--orjianal yay ve amortisör söküldü..
sökülünce bahsedilen sertliği yapan malzeme gitti...

2- yerine KW variant 2 takıldı

ayarlar şu şekilde yapıldı
yükselik
önler %50 arkalar dip basıldı
sertlik
önler ve arkalar %50 olarak ayarlandı..

yol tutuş çok iyi...
yumuşaklık harika

orjinal seat yay ve amortisör ile hem zemin tramvay geçitten geçerken..tak tuk güm yapan araç
şu an KW ile puf puf diyerek geçiyor...
yani eskiye nazaran daha komforlu..bi o kadar da yol tutuş

tek sorunum şu an jant ve ET değeri..teker davlumbazın bağlantı yerine aptal çukurlarda vurma yapıyor

ama gene de

MaşeALLAH La kuvvete illa billah

hoşuna gittiyse ne ala varol abi bir dahaki aracıma bende takıcam coil

Memnun kalmana sevindim abi şahsen,ztn ötesi berisi boş..Heleki virajlarda herkez 3stop lambası yakarken sen yanlarından vızt diye geçtiğinde çok daha mutlu olucaksın.bir de yolun boş olduğu vakit 160 ve ilerisi hızlarda dene,araba duvar gibi yaslanıyo kırdığın yere ve ztn hiçbişeye değişmeyeceğin şey bu oluyo:)ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin Allah...

Valla öyle bi anlatıyosun ki alası geliyor insanın :) , coilover olmasa da , koni amartisör kesin alcm

şampiyonların tercihi kw şampiyon varol :)

şampiyonların tercihi kw şampiyon varol :)

:) :)

Memnun kalmana sevindim abi şahsen,ztn ötesi berisi boş..Heleki virajlarda herkez 3stop lambası yakarken sen yanlarından vızt diye geçtiğinde çok daha mutlu olucaksın.bir de yolun boş olduğu vakit 160 ve ilerisi hızlarda dene,araba duvar gibi yaslanıyo kırdığın yere ve ztn hiçbişeye değişmeyeceğin şey bu oluyo:)ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin Allah...

:) önce lastikler değişmeli çok sarıyorum...sonrasında dneme yaparım ..ama virajla oyun oynamayı çok sevmem uzun virajı yapışarak geçmeini severim

Valla öyle bi anlatıyosun ki alası geliyor insanın :) , coilover olmasa da , koni amartisör kesin alcm

vlla tavsiye ederim..ayarlı bir koni ve 5 lik koni de nerdeyse bir coil olacak gibi

abi önleri en dibe basıp denedinmi hiç sürüşü ?

Geri
Üst Alt