Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coılover taktım beklediğim gibi olmadı

sapacer aklımda da sürtme yapar mı diye korkuyorum...
gene bu spacer da sipariş ile yurt dışındam mı geliyor..??? hay bizim beleş ticaret anlayışımıza..

Abi spacer var Türkiye'de bulursun rahat rahat.Sürtme işine gelince ya çok dışarı çıkarmayacaksın yada davlumbaz vs için birşeyler yaptıracaksın:)

xx

Abi jantların küçük ondan dolayı düşmedi gibi duruyor halbuki çok güzel düşmüş araç buna bi 17jantla harika duracağına eminim en güzelini yaptın eline cebine sağlık kazasız belasız inşallah.... buna bi topsport jantı harika olur bence düşünmelisin....

hayırlı ugurlu olsun hocam Allah kaza bela vermesin cok güzel duruyor

hayırlı uğurlu olsun güzel olmuş jantlar biraz ufak kalmış

Abi yakışıklı oldu be:)hayırlı olsun....Tsortunu çok beğendim bu arada:)

hayırlısı olsun varol abim.gecen geldıgınde ist a buluşmaya gelemedım tanısamadık renklı bır adamsın geldıgınde mutlaka gelıcem yanına tanışalım abi :)

herkese çok teşekkür ederim

Abi yakışıklı oldu be:)hayırlı olsun....Tsortunu çok beğendim bu arada:)

tişörtü nerden gördün hehe superman

hayırlısı olsun varol abim.gecen geldıgınde ist a buluşmaya gelemedım tanısamadık renklı bır adamsın geldıgınde mutlaka gelıcem yanına tanışalım abi :)

amin az kaldı inşeALLAH gelince tanışırız..çok arkadaş var sende dahil olmak üzere tanışmak arzusunda olduğum artık gelince inşeALLAH

Adam coil aldı 2bin tl ödedi şimdi 2binde jant lastik parası gitti keseden:) scw de arabanın resimlerini pek yayınlamayacaksın külliyen zarara girersin:)

adanada var abi bi tane top sport jantı istersen bakayım ben gidince;)

hayırlı olsun varol abim de anlamadığım arkaların bir tanesi neden 1cm daha yukarda bir sakatlıkmı sözkonusu taşıyıcılarda

Geri
Üst Alt