Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coılover taktım beklediğim gibi olmadı

- 48 -

Kayıtlı Üye
galiba ben coilden beklendim fazla idi istediğim gibi pusmadı..
bi de sağ arka sol arkaya göre 1 cm yukarda kaldı..en düşük ayarda olmasına rağmen...
önler ise %50 ayarla bile gömüldü..
sertlik atarları da %50 ye ayarlandı..
yol tutuş ile ve diğer detaylar ile ilgili ya konu açarım yada buraya yazılara ekliyebilirim..

şimdi dediler bana ibizalar zaten sert..hep kafam takıldı
neden mi sert olan her şey söküldü amortisör ve yay..onun yerine coil takıldı...
yol tutuş çok iyi sertlik eskisine göre daha az .sekme şimdilik daha az..bakalım zamanla ne olacak

img2011060400154.jpg

ahinbey2011060400161.jpg

ahinbey2011060400160.jpg

ahinbey2011060400159.jpg

img2011060400157.jpg

img2011060400156.jpg

img2011060400155.jpg

başlığı değiştirebilirmiyiz..
koyl lenmiş yazacaktım yanlış oldu...neyse orjinal halini yazalım..

---COILOVER TAKTIM BEKLEDİĞİM GİBİ OLMADI----şeklinde olabilir mi teşekkürler

Ben senin aracını ilk bizlere gösterdiğinden beri seviyorum cok güzel bir renk jantlarıda ona uyumlu bence olmuş abi yakışıklı :)

abi arkada bi sorun var ama çözemedik ama güzel oldu

maşallah maşallah:)

başlık değiştirildi.

ya varol abı sabah sabah resmıne koptum !!! cok renklı bır adamsın !! keske okurken senın gıbı bır hocamız olsaydı

hayırlı olsun cok tatlı duruyor araban bır tek renk kaldı !! artık gmg ıle kafa bı renk yapın sunu!!!!!!!

evt ibrahim küçük bir sorun var ama bulamadık

teşekkürler görkem

ya varol abı sabah sabah resmıne koptum !!! cok renklı bır adamsın !! keske okurken senın gıbı bır hocamız olsaydı

hayırlı olsun cok tatlı duruyor araban bır tek renk kaldı !! artık gmg ıle kafa bı renk yapın sunu!!!!!!!

sağol kıvanç okuldada farklı değilim..öğrencilere karşı da aynı davranıyorum..

renk işi daha sonra belki..
istanbula gelince sesi halledeyim bir inşeALLAH

Hayırlı olsun Varol abim bence iyi gözüküyor iyi düşmüş sayılır fazlasına gerek yok ama lastik-jant sanki küçük kalmış gibi ama bi spacer ile aracı çok daha güzel gösterir bence spacer işini hallet:)

xx

Hayırlı olsun Varol abim bence iyi gözüküyor iyi düşmüş sayılır fazlasına gerek yok ama lastik-jant sanki küçük kalmış gibi ama bi spacer ile aracı çok daha güzel gösterir bence spacer işini hallet:)

xx

sapacer aklımda da sürtme yapar mı diye korkuyorum...
gene bu spacer da sipariş ile yurt dışındam mı geliyor..??? hay bizim beleş ticaret anlayışımıza..

Geri
Üst Alt