Cnr tunıng show 2011 - çok yeni fotoğraflar !! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cnr tunıng show 2011 - çok yeni fotoğraflar !!

LEONISM

Kayıtlı Üye
Çok basitleştirdiler şu fuarı :confused:

Teşekkürler paylaşım için

Floydian

Kayıtlı Üye
Yorumumu kimle yanlış anlamasın ama ilk resimde resmen 30946809386 tane erkeğin aynı anda ağızından sular akıyor bir tane pekde güzel olmayan bir bayan için.. :D:D

Lejyoner

Administrator
Limoncudan aldıkları 2.el limonları arabaların üstüne oturtup ürün satma fikri artık işlemiyor.

Onun haricinde yine bildik görüntüler..

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
paylasımın ıcın cok sagol !!! ama ezelden berı tunıng fuarları araba sahıbı olupta arabasına aksesuar almaya gıdenlerden zıyade arabası olmayan ıs olsun dıye gıden mankenlere bakmaya gıdenlerın yerı bu yuzden de fırmalar sadece adım olsun mankenım olsun mantıgıyla haraket edıyorlar ıssız gucsuz ajansa kayıtlı bır kızımızı gıydırıyorlar mıllete bı fotograf cekınebılırmıyız demek kalıyor keske tunıng aksesuarlarının uygun fıyatlara gercekten satılabıldıgı gercek bır fuar olsa da gıtsek

sae34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar daha yeni fuardan geliyorum. Daha farklı bir ambiyans beklerdim ama son yılların en kötü fuarı diyebilirim. Yayınladığım fotoğraflardada görüyorsunuz zaten bu araçlar fuara girebiliyosa ben bu piyasa hakkında söyleyecek bir söz bulamıyorum. Piyasa kimlere kalmış yazık ..

LEONISM

Kayıtlı Üye
Yorumumu kimle yanlış anlamasın ama ilk resimde resmen 30946809386 tane erkeğin aynı anda ağızından sular akıyor bir tane pekde güzel olmayan bir bayan için.. :D:D
Yok Türkiye'de görmeye alışkın olduğumuz manzaralardan :) , Güzellik görecelidir , kimi belkide bilinçaltında, poşetle canlandırmıştır puhaha

freesezar

Kayıtlı Üye
bizim siteden toplasan bunlardan çok daha iyi araçlar çıkar bunlar ne yaa