Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cnr tunıng show 2011 - çok yeni fotoğraflar !!

sae34

Kayıtlı Üye
G768TR611.jpg

1HBNY5R12.jpg

6EEZMMD13.jpg

I7U60X014.jpg

5NC27SE15.jpg

I0T7BYJ17.jpg

THDEUXN19.jpg

RILKR4I20.jpg

BWZSP9P21.jpg

OWDWITB22.jpg

XM4IH1323.jpg

MDIJYEC24.jpg

NZ5UFL725.jpg

4BJS1D926.jpg

65340F427.jpg

J5OHKVH29.jpg

BOE7T2730.jpg

J930VB231.jpg

U3KNBN232.jpg

3EBF1BH33.jpg

Çok basitleştirdiler şu fuarı :confused:

Teşekkürler paylaşım için

Yorumumu kimle yanlış anlamasın ama ilk resimde resmen 30946809386 tane erkeğin aynı anda ağızından sular akıyor bir tane pekde güzel olmayan bir bayan için.. :D:D

Limoncudan aldıkları 2.el limonları arabaların üstüne oturtup ürün satma fikri artık işlemiyor.

Onun haricinde yine bildik görüntüler..

paylasımın ıcın cok sagol !!! ama ezelden berı tunıng fuarları araba sahıbı olupta arabasına aksesuar almaya gıdenlerden zıyade arabası olmayan ıs olsun dıye gıden mankenlere bakmaya gıdenlerın yerı bu yuzden de fırmalar sadece adım olsun mankenım olsun mantıgıyla haraket edıyorlar ıssız gucsuz ajansa kayıtlı bır kızımızı gıydırıyorlar mıllete bı fotograf cekınebılırmıyız demek kalıyor keske tunıng aksesuarlarının uygun fıyatlara gercekten satılabıldıgı gercek bır fuar olsa da gıtsek

Arkadaşlar daha yeni fuardan geliyorum. Daha farklı bir ambiyans beklerdim ama son yılların en kötü fuarı diyebilirim. Yayınladığım fotoğraflardada görüyorsunuz zaten bu araçlar fuara girebiliyosa ben bu piyasa hakkında söyleyecek bir söz bulamıyorum. Piyasa kimlere kalmış yazık ..

Yorumumu kimle yanlış anlamasın ama ilk resimde resmen 30946809386 tane erkeğin aynı anda ağızından sular akıyor bir tane pekde güzel olmayan bir bayan için.. :D:D

Yok Türkiye'de görmeye alışkın olduğumuz manzaralardan :) , Güzellik görecelidir , kimi belkide bilinçaltında, poşetle canlandırmıştır puhaha

bizim siteden toplasan bunlardan çok daha iyi araçlar çıkar bunlar ne yaa

Geri
Üst Alt