Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

/CNK62/ Golf 160 Manuel - Resim ve Gelişimleri

Buluşmada yakından gördüm çok hoş duruyo aracın kazasız belasız kullan inşallah..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Buluşmada yakından gördüm çok hoş duruyo aracın kazasız belasız kullan inşallah..

ve başlıyoruz :) Araçtaki en büyük değişimi yapmak için kollar sıvandı ve parçaları bir bir tedarik ediyorum

Farlar, ampüller ve balastlar ayarlandı. Yurtdışından BCM ve değişim kablosu siparişi verilecek böyle montajı yapıldıktan sonra, uygun başka bir zamanda, otomatik yükseklik ayarı ve dönüşe duyarlılık eklenecek.

Son olarakta tampon değişimi yapılıp far yıkama eklenecek :) Şimdilik BCM ve tamamlandıktan sonra montaja başlıyoruz...

hayırlı olsun aracın bıtmıs halını merakla beklıyorum emeınım bole zevklı bır kısılıkten kotu bır arac cıkmaz:eek:key:

hayırlı olsun aracın bıtmıs halını merakla beklıyorum emeınım bole zevklı bır kısılıkten kotu bır arac cıkmaz:eek:key:

Teşekkür ederim :) Bitmiş hali güzel olacak. Farlardan sonra büyük ihtimalle stoplar dğeişecek :)

Bu arada BCM ve dönüşüm kablosunu da aldım yurtdışından gelicek. Ampüllerde gelicek. Hepsi aksilik çıkmazsa salı günü geliyor. Balastlar ayarlandı p.tesi günü konuşup takım hazır olduğunda alıcam. 1 ampül kelepçesi eksik onuda enderde tedarik edip aynı zamanda işçilik masrafını konuşucam. Sonrası ya enderde, yada bi arkadaşla yapıcaz :)

Hayırlı Olsun Muradım On numara Gözüküyor aletler araçta daha iyi duracağına eminim :eek:key::eek:key:

Hayırlı olsun muratcim çok emek olacak ama ortaya çok hoş bir sey çıkacağı icin deger kardesim..

Geri
Üst Alt