Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

clio hb 1.2 75 hp VS clio hb 1.6 tam otomatik

SİMON

Kayıtlı Üye
bu ıkı arac arasında cok kararsız kaldım baska arac kesınlıkle dusunmuyorum o yuzden baska aracları tavsıye etmessenız sevınırım ıkı aracında donanımları birebir aynı ama cok kararsızım 1.2 manuel 75hp yoksa 3000 tl farkla 1.6 110 hp tam otomatıkmı 1.6 kagıt ustunde karma 2lt daha fazla tuketıyor ama tam otomatık avantajı var ... 1.2 vergısı dusuk ve 75 hp de bu hafıf arac ıcın yeterlı ne dersınız

bu ıkı arac arasında cok kararsız kaldım baska arac kesınlıkle dusunmuyorum o yuzden baska aracları tavsıye etmessenız sevınırım ıkı aracında donanımları birebir aynı ama cok kararsızım 1.2 manuel 75hp yoksa 3000 tl farkla 1.6 110 hp tam otomatıkmı 1.6 kagıt ustunde karma 2lt daha fazla tuketıyor ama tam otomatık avantajı var ... 1.2 vergısı dusuk ve 75 hp de bu hafıf arac ıcın yeterlı ne dersınız

yengeme aldık 3 ay falan oluyor 1.6 bva dı sanırım aracın çok yaktığını 40-45 kuruş yaktığını çok iyi biliyorum ama çokseridir

ayrıca almak istersen maiste tanıdığmız var indirim yaptırabilirim

1.2 derim
yakıt durumu iyi

10bin de bi arkadaşım satıyo şemun

2 el dedıklerınız ne kadar ?? nette baktım sıfır fıyatı ıstıyorlar resmen

Geri
Üst Alt