Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

clio hb 1.2 75 hp VS clio hb 1.6 tam otomatik

Bizim aldiigimiz extreme en ust versiyon. Celik jant govde rengi cita ve aynalar yol pc ve hangi kapi acik ise onu gstren ekran.bvr olsudu icin asr var. Bi eksigi arka camlar manuel

surucu koltugugunun yukseklı ayarı varmı omer??

bide bu yarı otomatıkten memnunmu

Bn butun eksikleri diyim o zamn:) 1 o dedigin yok 2- torpido aydinltma yok 3 ic aydnltma sadece bi tane dipsz ampulle oluyor yetrsz.4 motor sesi ni iceri cok aliyor 5 titreme var rolantide.. Arka camlar otomtk dgl :) artilari hiz sinirlama ve sabitlme var . Abs afu ebv var.. Frenleri coj iyi.. Yol pc cok iyi hangi kapinim acik oldugunu gsteren ekran turkce uyari ekrani megan2 ile ayni.deri vites topuzu ve dreksion.. Fiesta ve corsa ya bktm 10 lira fazla vrmye gerek yok :)

Son olarak yakit olarak cok buyuk seyler beklememek lazim..bn cok dikkatli kullanimda 6-7 araligina dusurdum istanbul trafignde sanmiyorum 8 in altina dussun sehir icinse. .yari otomatigin tek sorunu rampalarda kaymasi onunda cozumu el freni .ama duz vitesten daha az yakiyir

yarı otomatiğin çözümü, durduğun zaman sol ayağını frene bas, sağ ayağını gaza dokundurduğun anda sol ayağını frenden çek. Easytronic'te uyguladığım taktik en iyi yöntem bu ömer dene bence. 1.2 clio'nun yakıtı nasıldır bilemem ama 1.2 corsa 80hp ve 1.2 TSI karşılaştırırsak yakıtlar hemen hemen aynı hatta tsi normal kullanımda daha az yakıyor ve daha iyi gidiyor

tam otomatık 1.6 110 hp de olabılır 1 haftaya bellı olur ne yapacagım kararsızlık durumundayım

Ablama o yontemi dedim ama yok abi sonra duz yolda alisick sol ayagiyla falan bascak frene:)

şemun ikinci arabanı mı alıyorsun cuprayı ne yapacaksın

Geri
Üst Alt