Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

clio hb 1.2 75 hp VS clio hb 1.6 tam otomatik

yarın arar görüşürüm istersen 1.6 için ne fiyat vermişlerdi

zahmet olacak... 1.6 tam otomatık ama en ust paket degıl bır alt paket adam 34 ten 30 a bıraktı ama daha pazarlık yapmadım tas catlasa bıraz daha duser ama ben 1.6 otomatıgın tuketımınden korkuyorum... 1.2 ıcın sorarsan sevınırım ve 1.2 nın tuketımı ne olur tahmınen

zahmet olacak... 1.6 tam otomatık ama en ust paket degıl bır alt paket adam 34 ten 30 a bıraktı ama daha pazarlık yapmadım tas catlasa bıraz daha duser ama ben 1.6 otomatıgın tuketımınden korkuyorum... 1.2 ıcın sorarsan sevınırım ve 1.2 nın tuketımı ne olur tahmınen

1.6 yı senin 30000 lira dediğin paketi 26000 e aldık:) istanbuldaysan istersen beraber gidip fiyat konuşabiliriz

istabuldayım ben ankara dıye yalnıs yazdım dalgınlıgıma geldı hafta ıcıde ısten cıkmam zor olacak sorma ımkanın varsa sevınırım

istabuldayım ben ankara dıye yalnıs yazdım dalgınlıgıma geldı hafta ıcıde ısten cıkmam zor olacak sorma ımkanın varsa sevınırım

benim istanbul değil ankara yazıyordu ankara-istanbul arası mekik dokuyan biriyim:) tamam size verdikleri fiyatı nedir 1.2 için isterseniz 1.5 dci lerinde en son fiyatını alabilirim

benim istanbul değil ankara yazıyordu ankara-istanbul arası mekik dokuyan biriyim:) tamam size verdikleri fiyatı nedir 1.2 için isterseniz 1.5 dci lerinde en son fiyatını alabilirim

1.2 ıcın 27 fıyat aldım daha uygun olursa cok ıyı olur bu arada ılda en fazla 1oooo km olacak pek dıesel dusunmuyorum zaten 1.2 ekonomık dıye bılıyorum

1.2 ıcın 27 fıyat aldım daha uygun olursa cok ıyı olur bu arada ılda en fazla 1oooo km olacak pek dıesel dusunmuyorum zaten 1.2 ekonomık dıye bılıyorum

ozaman biz süper fiyata almışız yarın konuştundan sonra size pm atarım.opsiyonel istediğiniz bi donanım varmı

ozaman biz süper fiyata almışız yarın konuştundan sonra size pm atarım.opsiyonel istediğiniz bi donanım varmı

gercekten uyguna almıssın su anda 1.6 yı 34ten 32 ye satıyorlar sen cok cok uyguna almıssın kullanımı nasıl pekı memnunmusun?? 1kararım heralde 1.2 olacak

haber beklıuyorum

gercekten uyguna almıssın su anda 1.6 yı 34ten 32 ye satıyorlar sen cok cok uyguna almıssın kullanımı nasıl pekı memnunmusun?? 1kararım heralde 1.2 olacak

haber beklıuyorum

yengeme aldık bir iki kere kullandım sadece seri olarak tam otomatik şansıman olduğu için vites geçişlerini nerdeyse hissetmiyorsun araç dıştanda güzel duruyor.15 inç çelik jantla beraber aldık o yüzden sportif bi yapısı var.içide eski cliolara göre daha bi ferah tek sorun 4 ileri şansımanı var diye biliyorum.

semun cugum 1.2 yı bı yerden duyma olarak degılde bızzat kendı degerlerım oldugu ıcın gonul rahatlıgıyla yazacagım araba deyımı yerındeyse kecı gıbı gıden 1.4 unden daha hızlı olan bır araba cunku 16v alacagın arac muhtemelen hb malzeme kalıtesı olarak symbol lerle arada dunya kadar fark var vaktıyle aracı 80k ya kadar kullandık ekstra bır masraf acmadı baskı tıtremesı dısında oda renaultların kronık sorunu bıldıgım kadarıyla gelelım ısın en guzel yonune yakıta !!!! yanlıs hatırlamıyorsam su ankı rakamlarla 140 160 cıvarına deposu dolması lazım vaktınde 100 110 km sabıt hızlarla bodruma ındım 1 depoyla ve 50 60 km lık daha benzın kaldı arac 1 2 kısı bınıldıgınde kesınlıkle performans sıkıntısı vermıyor ancak 4 tane 100 kılo adam bındıgınde atıyorum haramıdere rampası gıbı bı rampayı da 120 ıle tırmanamıyor tabıkı bıraz bellı edıyor 1.2 oldugunu ancak herseyıyle onerecegım bır arac renaultun bence en kalıtelı en az yakan hacmıne gore en serı motoruna sahıp

2011 model 1.2 yarı otomatık clıo aldık ablama.. suanda sehır ıcı ortalama 7,4 . ablam yenı ogrendıgı ıcın araba kullanmayı pek ortalama yapma pesınde degıl :D ben kullandıgımda 6 le 7 arasına cok rahat dusuyor... suda bır gercek araba gıtmıyor rampalarda cekısı cok basarılı degıl..

Geri
Üst Alt