Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Citroen C5 vs Renault Laguna Coupe

PATRON

Administrator
Arkadaşlar leonu satıp konforlu dizel ve otomatik olmak şartıyla araç almak istiyorum. Şuanda bu 2 modele daha yatkınım. Sizce hangisini tercih edeyim? Ve bunların otomatik şanzımanı hakkında bilgisi olan varmı? Aşağıdaki ilanlar temsilidir kesinlikle beyaz istiyorum zaten.

2.0 dCi Sport Emotion - 150 bg

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-2-0dizel-3-640km-ss-motors-da-38747498/detay

2.0 HDI Exclusive - 140 bg

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tam-dolu-full-full-hic-hatasiz-34409124/detay

Tabiki C5, ama hidropnöramik süspansiyon olması şartıyla..

bu arabalar bu kadar para edıyo mu ya cidden

70-80binlere çıktıgında passatda var a4 dizelde:confused: ben olsam almandan şaşmazdım..

bu arada 20000 de alacagın C5 sana 30 35 bin arası 1600 lira volan masrafı cıkarıcak haberın olsun :)

ya yapma serbay bu paralara gene alman dizel al sakın fransızın dizelini alma fransızın dizeli çok üzer seni emin ol buna.....:eek:key:

70'den yukarı çıkmayacağım. Bu ayarlarda birşeyler istiyorum. :) Passat istemiyorum kesinlikle. A4 düşündümde yeni kasa dolu olanı 80.000 TL den aşağı imkansız o yüzden vazgeçtim.

Serhat neden üzsün ki megane kullandım bi ara 2007 dizel en full olanı vardı

70'den yukarı çıkmayacağım. Bu ayarlarda birşeyler istiyorum. :) Passat istemiyorum kesinlikle. A4 düşündümde yeni kasa dolu olanı 80.000 TL den aşağı imkansız o yüzden vazgeçtim.

Serhat neden üzsün ki megane kullandım bi ara 2007 dizel en full olanı vardı

km yaptıkça anlarsın sen km yapıyosun karddeşim 70.000lere kadar çıkabiliyosan al FR bak keyfine....:eek:key:

Geri
Üst Alt