Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

citroen c3 mü yoksa punto evomu

km olarak punto daha alınası duruyor,tasarımı c3 e gore daha esnaf işi

Punto evo kullanıcısı olarak tavsiye etmem daha 6000kmde abuk subuk sorunlar çıkartıyor fazla yakıyor hatta 1 ay içindede satıcaz .. Bence c3 görüntüsü olarak yürüşüsü olarak puntodan iyidir ..

Grande puntonun dizeli bende var.Esp vs dolu bir araç ilk başta bende antipati ile yaklaştım ama zamanla gördüğüm eglenceli bir arac oldugu.C3 mu punto mu dersen direk olarak punto derim.C3 baktıgım zaman gordugum topu ıkıye kesıp uzatmışlar ortaya bu arac cıkmıs gıbı bır ızlenıp bırakıyor bende.......

fransız a yaklasma bıle derım ıkısınıde begenmıyorum ama ıkısı arasında punto evo

ikisi arasında görüş bildirmiyeyim ama puntonun sahibi tanıdık.araç 38 plaka olması lazım.sakin kullanan titiz birisidir.fazla kullanmadı zaten.kendisi öğretim görevlisi.almayı düşünürseniz belki yardımım dokunur.

Geri
Üst Alt