Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cinsel saldırı suçları için yasa tasarısı

Tecavüzün cezası kesinlikle idam olmalı..Asacaksın arkadaş...

tek çözüm hadım ediceksin bak bakalım bir daha yapıyorlarmı idam dan daha ağır bi ceza:kizgin:

Serıat usulu olsun hadım edılsın kesınlıkle.bakalım b daha tecevuzun adı anılır mı

Arkadaşlar Hadım edilme üreme yitimi anlamına geliyor :) Sonuçta hormanlar çalışmaya devam ediyor..Bu safhada kasıtlı öldürmeye teşebbüsle yargılanıp aftan muaf olması ile ömür boyu hapis ve ücra bir hapishanede tecriti taraftarıyım..
Ama kaldıki bu kanununda düzenlenmesi gerekliliği var..Eşler arasındaki konuda aynı tecavüz kapsamında yargılanıyor ülkemizde..Kadın kocasına kızıp şikayet ederse ilk mahkeme 6 ay :)

bence de sağlam cezalar olmalı adı her ne olsun olsun..başkasının her yeri korkmalı..bu cezadan
ama bu bir yasa önerisi ve AİHM elimizi kolumuzu bağlıyor....hadım cezasını uygulama şansımız olmayacakmış galiba..
AİHM ye göre....
zaten uyuzum AİHM sine

Geri
Üst Alt