Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cila, wax tercihi

ksenophanes

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabanın kullanma kılavuzunda eğer su damlacıkları aracınızdan kaymıyor ve üstünde sabit duruyorsa boyayı koruma adına cila yaptırma zamanınız gelmiştir diyor.

Ben bauhaus'dan aldığım bir hızlı cilayı kullanıyorum ancak etkisi çok kısa sürüyor birde 5-6 ay giden turtlewax türevi cilalar var.

Açıkçası ben bu cilalardan kullanmak istiyorum ancak daha önce tecrübe etmediğim için uygularken iz kalması, plastik aksamda leke bırakmasından da korkmuyor değilim.

Bu tür cilaları kullandınız mı ? Acaba bu uzun soluklu waxları uygularken aracın boyasında iz bırakma, harelenme kalma gibi ihtimaller var mı ?

teşekkür ederim..

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Bu tamamen senin kullandığın malzeme ve yapacağın işçiliğe bağlı.Ben Aracıma sonax cilasını kullanıyorum çok memnunum

abi youtube bir çok örnek var bunu nasıl uygulayabileceğine dair ben meguiar's Ultimate Polish Cila kullanıyorum memnunum ama biraz yorucu oluyor örnek bir video

Geri
Üst Alt