Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cifff :)

Yaw ne cifmis kaba bi tabir olucak ama ankastre setlerinin 1 numarali dusmani mermero cizen arabayi sizmezmi

ÇAMAŞIRSUYU KULLANIN DAHADA BEYAZLAR HAHAHAH:d

Cif kullananlar var beyaz araba için. İçeriğindeki amonyaktanmıdır bilmem ama beyazlattığı doğrudur. Sanırım ince bir pasta görevi görüyor. Sıfı cif su ile karıştırılarak uygulandığından çizeceğini sanmam. Aslında bir denemek lazım, ciften sonra birde cila atılırsa yaldır yaldır olur sanırım :D
Bunun konusu techturkeyde de geçmişti yanılmıyorsam.

cifi ara ara döküyosun ıslak aracın üzerine, sonra araba fırçası ile devam.. birebir denenmiştir bilmeden yorum yapmayalım please.. yağ-kir lekesi varsa(mesela kışın çok oluyor aracın üzerine kurum yağıyor bacalardan.. üzerine kar yağıyor, yapıştıysa eğer fena.. normal yıkama ile çıkmıyor) cif birebir..

cifi ara ara döküyosun ıslak aracın üzerine, sonra araba fırçası ile devam.. birebir denenmiştir bilmeden yorum yapmayalım please.. yağ-kir lekesi varsa(mesela kışın çok oluyor aracın üzerine kurum yağıyor bacalardan.. üzerine kar yağıyor, yapıştıysa eğer fena.. normal yıkama ile çıkmıyor) cif birebir..
Bilmeden yorum yaptgimizi nerden biliyosun onu anlayamadim tamam sen denedin zamnla boyasinin matlasmiycgina emin olabiliyomusun gerci kac yasnda nasil bir araca uyguladgnda tartisilir boyasi ne alemde zaten matlasmis bir boyaysa anlman zor detaling forumlarinda biraz arastrma yap istersen demek neymis bilmeden konusmayin demiycekmisiz bilen birileride oluyormus ve snuda unutmayalim bukdr marka bosunami sampuanlarini gelistriyor bu kdr pahali fiyatlara satyr alalim uc liraya bir ltre fairy olsun btsin

bence yıkamayın uğğraşmayın yıkamacılarda ALLAH diyor onlara bırakın bu işi :)

ciften bahsetmişken :D

arabayı alalı bir sene oldu ben hiç daha pasta cila boya koruma bişi yaptırmadım, yaptırmalı mıyım? zamanı geldi mi? yoksa geç mi kaldım? :D

kaporta için toz vim, motora porçöz, araç içine de ernet :D temiz araba arayanlara duyrulur:cool:

arabayı alalı bir sene oldu ben hiç daha pasta cila boya koruma bişi yaptırmadım, yaptırmalı mıyım? zamanı geldi mi? yoksa geç mi kaldım? :D
abı gec bıle kalmıssın en kısa zamanda yap bence ama oncesınde kıl uygula derım ondan snrda boya koruma pasta yapmaya gerek yok

Hocam çiziksiz arabaya pasta cila yapmak bence akıl karı değil. Pasta arabanın boyasını daha da inceltir. (Araba her çizildiğinde de pasta yapılmaz yoksa arabayı tekrar boyatmak zorunda kalırız...)
Ama boya koruma derseniz siz bilirsiniz derim...

Geri
Üst Alt