Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

chip yardımmm!!! 2.0TDI

huzeyir

Kayıtlı Üye
arkdşlr amcamın vw tiguan 2.0 TDI 140HP aracına chıp uyglmk istiyoruz
orta dereceli bi tavsiyede buluna bilirmisiniz
hem kaliteli hem ucuzu yoktur zaten
yer, ort fiyat bilgisi istyrm
şimdiden tşkrler

araca costum yazılım yaptırman en mantıklısı hazır alınıp takılan chiplari bilmiyorum ama yaptırman en mantıklı iş olucaktır şu chip olayını

ortalama 600-800 arası degısıyor yazılım fıyatları.Revo,superchıps,Barbaros Bayrak bu fırma ve kısılerle gorusebılırsın fıyat konusunda.b de hem ucuz hem kalıtelı gıbı kavram pek yok sonucta bu kısı ve sırketlerın hemen hemen fıyatları bırbırıne yakındır

Ben dizelleri Barbaros da yaptırdım 1.9tdı aracımı 20000km de yaptırıp 110.000km sorunsuz kullandım abimde 1.9tdı aracında barbaros yazılım kullanıyor sıkıntı yaşamadı tabiki hiçbişeyin garantisi yok karar sizin bu konuda Revo şuan iyi gidiyo ben ikisi arasında bi seçim yapardım...

bende ps'de yaptırdım, şimdilik sıkıntı yok biniyorum ama tüketimde orjinal haline hiç denk gelemedik. hatta yazılım öncesi daha az yakacaksın vaatleri bile olmuştu, malesef gerçekleşmedi. Bu arabamda devam ederim gibi ama artık hiç bir aracımda chip işlemi yaptırmayacam. yazılım hariç egsoz filtre mekanik işlere sıcak bakarım ama soft olan her şey bende bitmiştir.

bende ps'de yaptırdım, şimdilik sıkıntı yok biniyorum ama tüketimde orjinal haline hiç denk gelemedik. hatta yazılım öncesi daha az yakacaksın vaatleri bile olmuştu, malesef gerçekleşmedi. Bu arabamda devam ederim gibi ama artık hiç bir aracımda chip işlemi yaptırmayacam. yazılım hariç egsoz filtre mekanik işlere sıcak bakarım ama soft olan her şey bende bitmiştir.

konu dizelse iş değişir Faruk abi...:eek:key: 1.4tsı konusunda haklısın....

Geri
Üst Alt