Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip uygulamasi

halilgoren

Kayıtlı Üye
Tdi yeni leonlara chip uygulamasi ne kadar mantikli ? Fiyatlar ortalama ne oluyor ve arabaya zararlari var mi ? Yardimci olursaniz cok sevinirim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

chip nasıl bişidir bilmiyoruz...bana göre chip diyince aklıma yan sanayi yazılım geliyor :)
sponsorumuz megachips var beyin sökülüp yazılım guncellemesi gercekleştikten sonra dyno ya cıkmak :) gayet keyif verici esası budur...zaten fıyatlarda aşa yukarı aynı

chip nasıl bişidir bilmiyoruz...bana göre chip diyince aklıma yan sanayi yazılım geliyor :)
sponsorumuz megachips var beyin sökülüp yazılım guncellemesi gercekleştikten sonra dyno ya cıkmak :) gayet keyif verici esası budur...zaten fıyatlarda aşa yukarı aynı

Konu hakkinda biraz daha detay alabilir miyim araba da ki degisiklikler ne yonde gelisiyor ya da koreliyor bilginiz varsa anlatabilir misiniz :)

Konu hakkinda biraz daha detay alabilir miyim araba da ki degisiklikler ne yonde gelisiyor ya da koreliyor bilginiz varsa anlatabilir misiniz :)

çekişi değişiyor :) torkun beygir gücün artınca aracınız hantal olmaktan cıkıyor...sadece bakımlarınızı erkene alıyorsunuz+ 4000 devir üstüne cıkmıyorsunuz...farkı yaşayan bilir ancak

@kirlisakal abi bilgi amaçlı bi sorum olcak bu yazılımlarda araçlar garantiden çıkıyormu _? babam beni dinlemediğinden 111 cdi vitoyu 1.6 aldı ve çekişte bazen istediği verimi alamadığından şikayetci ankarada bi firmayla görüş yapmıştık ama ozmnlar buraya üye değildim bize garantiden çıkmadığını hatta 15 gun deneme süresi verdiklerini söylemişlerdı beğenmezsek aracı eskı halıne aldıklarını ve para iadesi yaptıklarını soylemıslerdı ... uzun lafın kısası :) garantıyı bozarmı bu yazılımlar :)

@kirlisakal abi bilgi amaçlı bi sorum olcak bu yazılımlarda araçlar garantiden çıkıyormu _? babam beni dinlemediğinden 111 cdi vitoyu 1.6 aldı ve çekişte bazen istediği verimi alamadığından şikayetci ankarada bi firmayla görüş yapmıştık ama ozmnlar buraya üye değildim bize garantiden çıkmadığını hatta 15 gun deneme süresi verdiklerini söylemişlerdı beğenmezsek aracı eskı halıne aldıklarını ve para iadesi yaptıklarını soylemıslerdı ... uzun lafın kısası :) garantıyı bozarmı bu yazılımlar :)
servis yazılım varmı yok mu göremez... yalnız elektriksel donanımda beyinde ya da farklı bir durumla karşılaştığında detaylı araştırılıyor sonra garanti kapsamına sokulduğunu duydum biliyorum...yaşayan var mı yok mu bilemicem konuyu gören arkadaşlar mutlaka bilgilendirecektir.bana göre bozmaz ama nereye kadar :D
[doublepost=1453327493,1453327394][/doublepost]servis bunda yazılım var derse o zaman hapı yuttun :)
[doublepost=1453327765][/doublepost]Eğer aracında kronik bir sorun çıksa bile bilgisayara bağlayıp yapılan ne varsa log kayıtlarından okuyabilirler yeterki canları istesin :D Yani yazılım yaptık servis bulamaz diye birşey yok..ufak tefek sıkıntılarda bişi olcanı sanmıyorum ama ilerde aracın motor indirse doğuş alır beyin kayıtlarını senin önüne tak tak döker birşey ispat edemezsin :D @pilli

Tdi yeni leonlara chip uygulamasi ne kadar mantikli ? Fiyatlar ortalama ne oluyor ve arabaya zararlari var mi ? Yardimci olursaniz cok sevinirim :)

Kardeşim benim arabamda yazılım var. Mk3 leon tdı. Alt ve üst devirlerin karakteri değişiyo araba çok daha atik oluyor. Bastıkça yakıyo ama aklında bulunsun. Ortalama çok riske girmeden 140 bg yakın bi güç alıyosun. Daha fazla açarım 200 bg olur diyenlerden uzak dur. En çok beygiri veren en iyi yazılımcı değildir aklında bulunsun. Soft bi yazılımla çok tatlı yürürsün. Benim araçta yazılım varken bir çok arabaya kafa tutabiliyorum bu anlattıklarım hızlı kullanmayı seviyorsan. Efendi gittiğin varsayımında ortalama minimum değerleri görüyo 3.7 gördüm 100-110 hız limitleri arasında. Fakat yazılım yaptırdıktan sonra arabana biraz daha özenli bakmak zorundasın bakımlarını biraz daha erken yaptırıcaksın. Araban ısınmadan gazlamıcaksın bunun gibi biraz takıntılı davranıcaksın ki araban seni üzmesin. Ben yaklaşık 5-6 aydır yazılımlı kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim ve sana da öneririm. Fiyat konusuna gelince herkesin farklı bir fiyatı var ama ortalama 600-700 civarında

Geri
Üst Alt