Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning Leon

leo54

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranızda chip taktıran varmı Bahçelievlerde biyer var chip takıyolarmış artıları eksileri nelerdir aracıma taktırmayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. :)

Merhaba toprak, Sakarya'nın neresinde oturuyorsun bi ara sanada sticker verelim aracına takarsın istersen :)

Neyse konumuza dönelim şu anda chip yazılım olarak Barbaros ve Revo yazılımlar tercih ediliyor genelde sitedeki arkadaşlar bu kişilere yaptırıyor.

Aracın +25 hp daha alabilir eksileri pek yok denecek gibidir, artılarına gelince zaten direk performans akla geliyor :)

chip takılıyor dediğinize göre box takıcaksınız, o sistemler beyni aldatma yöntemiyle çalıştıkları için pek sağlıklı değiller. Yazılım attırmak istiyorsanızda barbaros abi tavsiye ediliyor, tabi revo 1.2 tsı'a henüz çıkarmadı :)

Merhaba toprak, Sakarya'nın neresinde oturuyorsun bi ara sanada sticker verelim aracına takarsın istersen :)

Neyse konumuza dönelim şu anda chip yazılım olarak Barbaros ve Revo yazılımlar tercih ediliyor genelde sitedeki arkadaşlar bu kişilere yaptırıyor.

Aracın +25 hp daha alabilir eksileri pek yok denecek gibidir, artılarına gelince zaten direk performans akla geliyor :)

Merhaba topram hendekteyim ben ama istanbulda çalışıyorum hafta sonları hep sakaryadayım görüşelim tanışalım haberleşelim şu chip olaylarını filanda konuşuruz hem iyi olur :)

artıları da var eksileride, çokda şart olmasa gerek paran cebinde dursun. chiplediğin zaman beygir de tork da artacak ama motor hacmi yüzünden eksikliğini sürekli hissedeceksin fazla sıkıştırınca da şişecek. Ama alt devirlerde de canlanacak.

artıları da var eksileride, çokda şart olmasa gerek paran cebinde dursun. chiplediğin zaman beygir de tork da artacak ama motor hacmi yüzünden eksikliğini sürekli hissedeceksin fazla sıkıştırınca da şişecek. Ama alt devirlerde de canlanacak.

şişecek derken zararlımıdır motoru yakmayalım bide :D

kullanma amacına bağlı, yüklenirsen devamlı zararlı, ama torku alt devirlerde kullanıp fazla yüklenmezsen üst devirlere faydalı da diyebiliriz.

Geri
Üst Alt