Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Chip Tuning Leon

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında leo54 tarafından paylaşıldı.

1. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Arkadaşlar aranızda chip taktıran varmı Bahçelievlerde biyer var chip takıyolarmış artıları eksileri nelerdir aracıma taktırmayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. :)

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Merhaba toprak, Sakarya'nın neresinde oturuyorsun bi ara sanada sticker verelim aracına takarsın istersen :)

Neyse konumuza dönelim şu anda chip yazılım olarak Barbaros ve Revo yazılımlar tercih ediliyor genelde sitedeki arkadaşlar bu kişilere yaptırıyor.

Aracın +25 hp daha alabilir eksileri pek yok denecek gibidir, artılarına gelince zaten direk performans akla geliyor :)

3. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    chip takılıyor dediğinize göre box takıcaksınız, o sistemler beyni aldatma yöntemiyle çalıştıkları için pek sağlıklı değiller. Yazılım attırmak istiyorsanızda barbaros abi tavsiye ediliyor, tabi revo 1.2 tsı'a henüz çıkarmadı :)

4. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Merhaba topram hendekteyim ben ama istanbulda çalışıyorum hafta sonları hep sakaryadayım görüşelim tanışalım haberleşelim şu chip olaylarını filanda konuşuruz hem iyi olur :)

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    artıları da var eksileride, çokda şart olmasa gerek paran cebinde dursun. chiplediğin zaman beygir de tork da artacak ama motor hacmi yüzünden eksikliğini sürekli hissedeceksin fazla sıkıştırınca da şişecek. Ama alt devirlerde de canlanacak.

6. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    şişecek derken zararlımıdır motoru yakmayalım bide :D

7. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    kullanma amacına bağlı, yüklenirsen devamlı zararlı, ama torku alt devirlerde kullanıp fazla yüklenmezsen üst devirlere faydalı da diyebiliriz.

Sayfayı Paylaş