Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip tuning hakkında ?

araca özen göstermiyosa sorun yaşaması için yazılıma gerek yok ki..
yakın zamanda bazı parçaları bagaja atıp servise çektirir aracını.. ;)

emrenın hadırladıgı eskı seylerdı :D:D sımdı ole degıl ekonomı yapıyorum :D gerektıgınde basıyorum o eskıdendı dıfransıyel patlatana kdardı :D hem yenı araba basmıorum ole

145-150hp 1.5 DCİ için çok çok iyimser geldi bana. Sizin bassettiğiniz o transporter T5 ler 2.5 motor. Ayrıca chip tuning yapılan 1.9 TDI larda max. 140-145 hp elde edilirken, 1.5 DCİ da o hp nasıl elde edilecek onu anlamadım. He elde edilir edilmesine, açarsın turboyu, pompayı, enjektörü sonuna kadar elde edersin. Ama o araba ne kadar dayanır bilinmez..

145-150hp 1.5 DCİ için çok çok iyimser geldi bana. Sizin bassettiğiniz o transporter T5 ler 2.5 motor. Ayrıca chip tuning yapılan 1.9 TDI larda max. 140-145 hp elde edilirken, 1.5 DCİ da o hp nasıl elde edilecek onu anlamadım. He elde edilir edilmesine, açarsın turboyu, pompayı, enjektörü sonuna kadar elde edersin. Ama o araba ne kadar dayanır bilinmez..

Evet hacim de var işin içinde.Dediğim gibi ben 1.9 110hp aracıma 140'ı maximum değer olarak görüyorum.Bence 1.5 araba için 150hp fazla.Alınmaz değil; alınır ama ne olur ne olmaz meçhul oLur.

130-135 arası hp 270-275 nm tork da sağlıklısı olur bence..

söle acıklayım motor hacmı ıle alakası yok bu olayın bıde bu 1.5 dci o bılınen meganelarla aynı motor degıl 1600 cc hacmınde eskısı gıbı 1500 cc degıl . zıncırlı sıstem var . bu motora tunıng yapan fırmalar zaten cıkarıor bu guclerı 110 hp arac 1.5 dci 120 hp ı gecmeyeım dıye bıse yok .. 1.5 cdti astradan orjınal 90 hp ı 120 hp yaptık gayet memnunuz hıc bı problemıde yok aracın

alp araç yapılmış bindik diyoruz inanmıyorsun :) çok merak ediyorsan cemal abi ile görüştüreyim seni. şafağın aracı yapan kişi :)

zincirli sistem nedir. ??
trigerden mi bahsediyosun..

muhtemelen vardır elinde bir kağıtla geziyordu şafak

Emre bu olabilir mi dyno kağıdı?

t5chip.jpg

Geri
Üst Alt