Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip mi egzoz mu önce?

Sitede Forge DV ile değiştiren biri vardı. Sorun çözülmedi diyordu. Bakalım bujiler umut olacak mı.
yigit(yco) konusunda okumuştum bizim araçlardan önceki 2008 olması lazım tam hatırlamıom onların dv si baya sorun çıkarmış bizim araçlarda ise farklı dvler kullanılmış onlar daha dayanıklıymış hatta yigit kodlarını filanda yazmıştı

yigit(yco) konusunda okumuştum bizim araçlardan önceki 2008 olması lazım tam hatırlamıom onların dv si baya sorun çıkarmış bizim araçlarda ise farklı dvler kullanılmış onlar daha dayanıklıymış hatta yigit kodlarını filanda yazmıştı

06H ile başlayanlar yeni tip olanlar. Yırtılma konusunda daha dayanıklı ama kesilme sorunu farklı.

Yazilimdan sonraki kesklik problemi acilan avans sonucu mevcut bujilerin elektrik anlaminda yetersiz kalmasindan kaynaklaniyor..Birde bujilerin 30bin km.de bir degismeside buna etken..Genelde bujilerin yenisi ile degisimixcozum olmakta,en kotu araliklari biraz dusuruldugu zaman sorun cozulmus oluyor..
Birde sunu belirtiyim konuyu acan arkadasa;bizim araclarin egzos sistemini fabrika zaten en optimum sekilde yapmis..Yani komple bile soksen sesten baska birsey kazanamazsiniz..olasi 1 veya 2 hp lafini yapmiyorum:)
Konuda da cok fazla degisken cevaplar yok..Utku ve Can zaten olayi cok guzel aciklamislar:eek:key:

Geri
Üst Alt