Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip, arka tampon, arka spoiler, jant&lastik, alacağım tavsiyeleriniz?

kendi aracımızda tamamen elle müdale edilebilen bir beyin var şuan ve kendimiz programlayabiliyoruz . yok merak ettiğim konu şu ; tsi de nasıl müdale ediliyo yazılımda yane daha dorusu vw gurubunda hiç denemedim . bu işi yapan bildiğim superchips , abt ve revo tech var . başka neresi var tr de yada bireysel yapanlar gibi...? hangi marka yada bireysel kişi ne veriler alıyo/almış gibi sorular aklımda geçiyo . buarada konuyu saptadığım için özür... o yüzden özelden diye belirtmiştim.

Leon'da serviste bilgisayara bağlanıyomuş gibi yazılım yapılıyo ama mesela Ibiza'da beyin sökülüyo..

ben aracıma chipi Mehmet Gazihan a yaptırdım.çok memnunum.Dizel Leonumu 200 hp 420 Nm olarak yaptı şu anda ve neredeyse dumansız halde :) daha önceki araçlarımı da ona yaptırmıştım.cidden çok iyi. Barbaros abiyi de görme şansım oldu istanbulda. o da işin ehli gerçekten.fakat ona hiç chip yaptırmadım. bence Mehmet Gazihanla da bi görüş derim.
Lastik ebatı olarak da 205*45*17 yada 205*50*17 deneyebilirsin aracın düşüklüğüne göre ve konfor isteğine göre ayarını sen ver. lastik seçimi konusunda ben Bridgestone cuyum.Potenza yada Turanza tavsiye ederim. Fiyat uymazsa Toyo tavsiye ederim. T1R modeli çok iyi.

Tavsiye için teşekkürler önceki sayfalarımda belirttiğim özelllikte aracımı yaptırdım.

Geri
Üst Alt