Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip, arka tampon, arka spoiler, jant&lastik, alacağım tavsiyeleriniz?

arka spoiler siparişi verild
cupra arka tampon siparişi verildi
sırada yay lastik var :)

teşekkürler herkeze.. 3,5cm alacağım bu sefer..

chip olayına karar verdin mi? biliyosun,benim de aklımda hep..ama sağdan soldan, "turbonun ömrünü fena kısaltıyor" diye duyumlar alıyorum..

Volkan, pişman olurmuyum acaba aldığıma yaa :)

Chip işinide kesin yapacağım tek engelim İstanbul'a gelmek. C.tesi günü İstanbul'da olacağım düğünde fırsat bulursam yaptıracağım bulamazsam 2 hafta sonrasına yaptıracağım.

Bu arada 215 / 45 / 18 lastik almak istiyorum arabama 225 / 40 / 18 değil ! Uygunmudur, düşünceleriniz nedir? Maksadım konforun artması.

abi konforu bilemicem ama görüntü ilk bakişta fark edilmese de dikkatli bakildiğinda biraz abes duracaktir =)

215 / 45 / 18 yada 225 / 45 / 18 ikisinden birini alacağım bu akşam üstü konuştum pirelli zero rosso alacağım tanesi 320 TL den anlaştık sağolsun çok güzel indirim yaptı

ayrıca 5cm yayıda takıcam vazgeçtim 3,5 den

abi sürtme vs. yapar mı bi sorun olur mu jant lastik hesaplama sitelerinden bakmanda fayda var..

215 / 45 / 18 yada 225 / 45 / 18 ikisinden birini alacağım bu akşam üstü konuştum pirelli zero rosso alacağım tanesi 320 TL den anlaştık sağolsun çok güzel indirim yaptı

ayrıca 5cm yayıda takıcam vazgeçtim 3,5 den

üretim tarihine dikkat et abi..uzun süredir rafta duran lastik olmasin...

hayırlı olsun şimdiden Serbay, ben gittikçe soğumaya başladım arabadan sanki. Bir ara yüklenmeyi düşünürken dün akşamdan beri satmaya meyilli olmaya başladım. Arabasız bir hayata doğru ilerleyecem, işte kullandığım için getirisi olup kendi içinde çevirse de bütçesini istememeye başladım iyice. Önümüzdeki ay ortasına kadar durumlara bakıp son kararı verecem. Nisanda sıfır aldığım araç temmuz ortasında 12bine dayandı. Aylık km 3bine denk geliyor, böyle giderse yıllık ortalamam 30binin altını görmeyecek gibi.

bundan sonraki aracımda aksesuarlarla uğraşmaya hiç niyetim yok. her şey orjinalinde olmalı, her eklenti dert oluyor, sıkıntısız olsa da garantiden yemeye hazır hale geliyor can sıkıyor. Arabaya araba mantığı ile bakmak lazım. Şu an aklımda bunu satacak olursam ve yine araç ihtiyacım olursa yeni gelecek jetta yada superB tarzı bişey olabilir ama en güzeli arabasız şirket araçları ile devam etmek yönünde ılımlıyım. Umarım olur.

üretim tarihine dikkat et abi..uzun süredir rafta duran lastik olmasin...

direk fabrikadan gelecek siparişle ama onuda dikkate alayım yinede söyleyeceğim adama...

hayırlı olsun şimdiden Serbay, ben gittikçe soğumaya başladım arabadan sanki. Bir ara yüklenmeyi düşünürken dün akşamdan beri satmaya meyilli olmaya başladım. Arabasız bir hayata doğru ilerleyecem, işte kullandığım için getirisi olup kendi içinde çevirse de bütçesini istememeye başladım iyice. Önümüzdeki ay ortasına kadar durumlara bakıp son kararı verecem. Nisanda sıfır aldığım araç temmuz ortasında 12bine dayandı. Aylık km 3bine denk geliyor, böyle giderse yıllık ortalamam 30binin altını görmeyecek gibi.

bundan sonraki aracımda aksesuarlarla uğraşmaya hiç niyetim yok. her şey orjinalinde olmalı, her eklenti dert oluyor, sıkıntısız olsa da garantiden yemeye hazır hale geliyor can sıkıyor. Arabaya araba mantığı ile bakmak lazım. Şu an aklımda bunu satacak olursam ve yine araç ihtiyacım olursa yeni gelecek jetta yada superB tarzı bişey olabilir ama en güzeli arabasız şirket araçları ile devam etmek yönünde ılımlıyım. Umarım olur.

sağlık olsun abi bende artık bu ay sonundan itibaren aylık en az 4,000 km yol yapacağım evimi taşıdım iş yerimle olan uzaklık 70 km ye çıktı lastik değiştiriyorum ama bana en fazla 5-6 ay gidecek yılda 2 kez lastik almak zorunda kalacağım.. hevesimi alayım bende vereceğim arabamı seneye geçen gün babamada söyledim.. dizel üst seri bi sedana geçmeye niyetim var Allah nasip ederse..

Serbay abi bence kendin de bak üretim tarihine..
ya çerçeveye alınmış bi alanda ya başında sonunda * tarzı bişi olan bi yerde ya da başında atıyorum KLDF harf dizisinden sonra 4 haneli bi rakam olur..ilk iki hane üretim haftası diğer iki hane yılıdır..

mesela 0610..yılın 6. haftası '10 yılında üretilmiş anlamında.. :)

tamam yiğitcim...

senden bi ricam var Yiğit Barbarosa tel etmemiz gerek chip yaptırıcaz seni tanır :) pazar günü yaptırmak istiyorum bu konu hakkıonda görüşelim sende bi referans olurmusun

Geri
Üst Alt