Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chicco trio 3'lü set araba+ana kucaği+port bebe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Duvi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ilanda gördüğünüz ürünleri kızım buyuduğü için (sadece araba oluyor ancak oda takım olduğu için beraberinde satıp tek araba alma niyetindeyim) ürünleri satıyorum yerine oto koltuğu vb yıne kızımın kullancağı urunler alacağım.. ilgilenenler var ise kaçırmasın sıfırı şuan 1300-1400 arası..
bebek arabası katlandığında leonun bagajına paralel şekilde tam arka koltukların sırt kısımlarına yaslanacak şekilde sığmaktadır bilginize(malum bir çok bebek arabası katlandığında otomobilin bagajına sığmıyor sığsada çok fuzuli yer işgali yapabiliyor)...

scw ye indirim yapılacaktır..
CHİCCO TRİO 3'LÜ SET ARABA+ANA KUCAĞI+PORT BEBE - Chicco Bebek Arabası sahibinden.com'da - 109380237

Bu çok yakar mı puhaha hayırlı satışlar abimm:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Hayırlı Satışlar Gardaş..:eek:key: İkinci Düşünmüyon galiba..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Hayırlı Satışlar Gardaş..:eek:key: İkinci Düşünmüyon galiba..

Sağol çöllüm..Hele dur bakalım birini büyütelim azcık ikinciye bakarız,hem sıradaki arkadaşlarımız gelsinler peşimizden sonra bız bır adım daha atarız..Gardaş espri bir yana o kadar çok malzemesi var ki bıdığın ve çok hızlı buyuyorlar...ve ben yeni malzemeler almak durumundayım haliyle hem para lazım hemde yer açmam lazım:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt