Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chicago'dan iki araç Fotoğrafı..

ama ABD'de üretilen araçların eşşek gibi motorlardan alabildikleri güçlerle Avrupa üretim araçların güç ve emisyon değerlerinin altında bariz kötü..
biraz bakındım, mesela..

Cadillac STS 4.6L V8..
325hp, CO2 (g/km): 343..

Merc' S450 4.7L 340hp ama karbon salınımı 272..
Merc' S600L 5.5L 517hp ama karbon salınımı 340..

ABD bu konuda hassas olsa da kendi ürettikleri araçlarda Avrupa standartının altında..
bu nası iş Kaan abim.. :) :)

O zaman bu iş farklı bir sebepten böyle..demek fabrikalardan kötü duman veya başka bir atığı gökyüzüne salmıyorlar..çünkü inan gökyüzünü görsen şok olursun..34 yaşındayım Türkiyede o rengi boya skalasında bile görmedim Yiğitçim..

Ve tüm arabaların ön ve arka tamponlaı avrupadakilerden farklı..bir c2500 gördüm c serisi demeye bin şahit ister...bir ford focus gördüm..bizdekiyle alakası yok..

ABD'ye gidenlerin en çok amerikan park olayı hoşuma gidiyo o konuda karakteristikler..

O zaman bu iş farklı bir sebepten böyle..demek fabrikalardan kötü duman veya başka bir atığı gökyüzüne salmıyorlar..çünkü inan gökyüzünü görsen şok olursun..34 yaşındayım Türkiyede o rengi boya skalasında bile görmedim Yiğitçim..

litre başına alınan güç konusunda zaten hep geridelerdi ama emisyon konusunda da öyle..
klasik Amerikan tarzı..verimlik mi o ne daha fazla güç isteyene al biraz daha hacim verelim sana modu.. :D :D

Eee Yiğitim 2009 mustang GT kiraladık ayıptır söylemesi deposu 35 dolara doluyor ...ben depo o paraya doldukça gıyabında cuma küfürümü ediyordum sevgili büyüklerimize..depo o paraya dolarsa adam ne yapsın hacim benim olayım diyor ne yakarsa yaksın umrundamı:)

Mustang GT'nin deposu da 80L civarıdır muhtemelen..
orda 50 Lira'ya burda 300 Lira'ya doluyo depo..
hayat orda..

Avrupa üretimi geniş hacimli bi aracı ülkemde ABD benzin fiyatıyla kullanmak istiyorum çok mu zor.. :D :D :D :D

Mustang GT'nin deposu da 80L civarıdır muhtemelen..
orda 50 Lira'ya burda 300 Lira'ya doluyo depo..
hayat orda..

Avrupa üretimi geniş hacimli bi aracı ülkemde ABD benzin fiyatıyla kullanmak istiyorum çok mu zor.. :D :D :D :D
neredeyse imkansız

Honda Cıvıc coupe nin TR'de olmamasının sebebi motor hacminden dolayı mı..?

Birde bizim ülkemizde de benzin bu kadar ucuz olsa ne klas arabalar gelir ama benzin ateş pahası...

Fotodaki Civic Si 2 lıtre 197 bg lık modeli,TR ye gelmemesı buyuk ıhtımal pazar muhabbetındendır,Si a gelene kadar ne Ek kasa TypeR var turkıyede ne de Fd2 TypeR.Vw buyuk hacımlı motorları aslında o kadar da revacta olcagını sanmam amerıkada,amerıkan pazarı ıcın uretılıyor ama 2,5 lıtre makına ıle ugrascaklarına R32 ,mk4 1.8t Gti yada 2.0t Gti ile fazlası ıle oynuyor adamlar,2.8 ,2.9 Vr6 lar da mevcut

Geri
Üst Alt