Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chevrolet lacetti yorumlar

Byefsane

Kayıtlı Üye
-Değerli üyelerimiz bir yakınımız araba almayı düşünüyor ve aklında Chevrolet lacetti SE 1.4 16V var suan 24.000 TL çevrenizde bu aracı kullanan yada bilgi ve deneyimi olan lütfen paylassın Teşekkürler
-24.000 TL ye siz olsanız ne alırdınız?

Motor ve Şanzıman
Maksimum Hız 175 km/s
Silindir Sayısı 4 Silindir
Hızlanma Süresi 0-100 km/s 11.6 s
Strok 73.4 mm
Tahrik Mili Önden Çekişli
Motor tipi 5 İleri Düz Vites
Debriyaj tipi Hidrolik Debriyaj
Silindir Çapı 77,9 mm
Motor Hacmi 1399 cc
Sıkıştırma Oranı 9,5
Son Tahrik Dişlisi Oranı 3.722
Yakıt tipi Benzin
Maksimum Güç (PS) 95 PS/70 kW@6200 rpm
Tork 131 Nm@4400 rpm
Frenler Ön Fren-Hava Soğutmalı Disk/Arka Fren-Disk
Direksiyon Hidrolik Direksiyon

Detaylı bilgi;
http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/lacetti/lacetti-hatchback/ozellikler-ve-donanimlar.html

Şuan fiyatına göre en iyi arabalardan biri chevy cruze alabilirsen ondan al..

arkadasım 1.6 sını aldı konfor acısından degerlendırmek ıstersek hatta onun dedıklerını dıyım antepten ıstanbula gelırken hıc yormamıs araba. fakat dayanamadı gaz taktı 1.4 u ıcınde gaz takıcaksan sorun yok :)

Şuan fiyatına göre en iyi arabalardan biri chevy cruze alabilirsen ondan al..

Servis yedek parça km ler ilerledikçe kaportadan gelebilecek sıkıntılar vs bilgin varmı alp abi birde güvenlik testlerine rastlıyamadım Ncap ne durumdaki

Chevrolet lacetti yi geçtim Chevrolet nin hiçbir arabasını almanızı tavsiye etmem..İnternette yaz ve yorumları gör..Kullanan arkadaşım var aldığına bin pişman..Servis,kullanım herşeyden şikayetçi..

Ben lacettiyi cruze den daha çok beğeniyorum.O paraya alınabilecek güzel bir araba bence...

bizim ortak kullanıyor lpg de taktı emlak işinde birde sıkıntı yok yani memnun arabasından..

Geri
Üst Alt